Китайським підліткам заборонили грати в онлайн-ігри по буднях

Китайським підліткам заборонили грати в онлайн-ігри по буднях

Китайським підліткам заборонили грати в онлайн-ігри по буднях

30 серпня в Китаї скоротили кількість часу, який гравці, молодші за 18 років, можуть проводити за онлайн-іграми у відповідь на зростання стурбованості ігровою залежністю. Тепер грати можна тільки до однієї години часу в п'ятницю, вихідні та свята. Про це повідомляє the Guardian.

У правилах, опублікованих Національним управлінням у справах преси та публікацій, вказано, що в перелічені дні користувачі, молодші за 18 років, зможуть грати в ігри тільки з 20:00 до 21:00 за місцевим часом.

Компаніям, які займаються онлайн-іграми, буде заборонено надавати ігрові послуги неповнолітнім у будь-якій формі в неробочий час, і вони повинні будуть переконатися, що встановили системи перевірки реальних імен – повідомив регулятор, який контролює ринок відеоігор в країні.

Таке рішення прийняли після того, як в державному виданні Economic Information Daily вийшла стаття з критикою індустрії відеоігор. У статті ігри назвали "духовним опіумом", а також виявили занепокоєння, що у неповнолітніх виникає залежність від ігор.

У статті окремо згадувалася гра Honor of Kings від китайської мегакорпорації Tencent – за даними видання, вона особливо популярна серед школярів, і вони грають в неї до восьми годин на день. Після виходу статті акції найбільших китайських виробників відеоігор на торгах в Шанхаї та Гонконзі подешевшали на 5-10%.

До Honor of Kings вперше прозвучали претензії ще у 2017 році – тоді Tencent була змушена обмежити ігровий час для підлітків двома годинами.

Влада Китаю вже кілька років бореться проти того, щоб підлітки багато грали у відеоігри. Перші обмеження були введені у 2019 році. Тоді підліткам заборонили грати в онлайн-ігри з десятої вечора до восьмої ранку. По буднях школярам можна було грати півтори години в день, у вихідні – не більш трьох.

Багато підлітків швидко навчилися обходити обмеження. І тоді геймерам заборонили грати вночі без сканування обличчя. Розробити програму стеження владі допомогла все та ж компанія Tencent – їй видали урядову базу даних.

Нові правила з'явилися на тлі широкомасштабних репресій Пекіна щодо китайських технологічних гігантів, таких як Alibaba Group і Tencent Holdings. Національне управління у справах преси та видавництв також повідомило, що збільшить частоту та інтенсивність перевірок компаній, що займаються онлайн-іграми, щоб переконатися, що вони встановлюють тимчасові обмеження і системи боротьби із залежністю.

Читайте також

Спосіб життя кіберспортсменів здоровіший, ніж у середньостатистичної людини – дослідження

У Південній Кореї скасують закон, який забороняє дітям грати у відеоігри вночі

Зарядка для мізків. Навіщо бабусям і дідусям треба почати грати у відеоігри

На початок