У Південній Кореї скасують закон, який забороняє дітям грати у відеоігри вночі

У Південній Кореї скасують закон, який забороняє дітям грати у відеоігри вночі

У Південній Кореї скасують закон, який забороняє дітям грати у відеоігри вночі

У листопаді 2011 року в Південній Кореї почав діяти закон, який блокує доступ неповнолітніх користувачів до онлайн-ігор з півночі до 6 ранку. Майже через 10 років влада вирішила скасувати його – повідомляє the Korea Herald.

Міністерство культури, спорту і туризму та Міністерство гендерної рівності та сім'ї оголосили про це рішення в середу, 25 серпня, заявивши, що вони скасують закон через повагу до прав молоді та заохочення домашньої освіти.

За словами міністра культури Гуан Хі, ігри дозволяють дітям відпочивати та соціалізуватися, а поправки в законодавстві будуть заохочувати домашню освіту і свободу вибору неповнолітніх. Крім того, у 2022 році влада країни планує запустити програму, спрямовану на просвітництво населення у сфері відеоігор.

Закон вимагав від ігрових компаній блокувати доступ до ігор користувачів у віці 16 років і молодше з півночі до 6 години ранку. Однак деякі іноземні ігрові компанії не змінили свої системи.

Наприклад, гра "MinecraftВідеогра в жанрі пісочниці, один з найпопулярніших проєктів в історії. Станом на 2021 рік у Minecraft грає 140 млн осіб щомісяця. При цьому середній вік гравців в США і Європі становить 27 років.", яка користується великою популярністю серед корейських школярів, стала де-факто "грою з рейтингом RПідлітки до 17 років допускаються до фільму тільки в супроводі одного з батьків або законного представника." після того, як компанія Microsoft змінила систему облікових записів: вони почали вимагати від користувачів використовувати тільки облікові записи для дорослих замість того, щоби блокувати доступ неповнолітніх користувачів певні години.

Відповідно до закону, ігрові компанії можуть бути оштрафовані на суму до 10 млн вон ($8560) або опинитися за ґратами на строк до двох років, якщо вони пропонують ігрові послуги неповнолітнім користувачам під час комендантської години.

Замість повної заборони для захисту неповнолітніх будуть використовувати систему, яка дозволить батькам або опікунам запитувати дозвіл на ігри в певні години.

Читайте також

Одеські пенсіонери встановили рекорд України з гри в Counter-Strike

За дві години відеоігор організм людини спалює 400 калорій – дослідження

Відеоігри допомагають в лікуванні психічних розладів – дослідження

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше