ДУС оголосило повторний конкурс на посаду гендиректора "Мистецького арсеналу"

ДУС оголосило повторний конкурс на посаду гендиректора "Мистецького арсеналу"

ДУС оголосило повторний конкурс на посаду гендиректора "Мистецького арсеналу" Мистецький арсенал

Державне управління справами оголосило повторний конкурс на посаду гендиректора "Мистецького арсеналу". Документи приймаються упродовж 30 календарних днів.

Посада гендиректора "Мистецького арсеналу" передбачає укладення строкового трудового договору (контракту) з посадовим окладом 66 709 гривень.

Претендент або претендентка мають відповідати таким кваліфікаційним вимогам до посади: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою, досвід роботи на керівних посадах в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності не менше трьох років, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу. Строк проведення конкурсу – не більше 2-х місяців з дня оголошення.

Як йдеться в повідомленні на сайті ДУС, повторний конкурс проводиться конкурсною комісією, персональний склад якої затверджено згідно з вимогами Закону України "Про культуру" відповідним розпорядженням керівника Державного управління справами.

Нагадаємо, що вчора ініціативна група "Першого грудня" та Виконавча Рада Українського ПЕН зробили заяву, в якій вони вимагають створити нову конкурсну комісію на виборах в "Мистецькому арсеналі", а також провести новий конкурс за процедурою, яка відповідає принципам прозорості, доброчесності та фаховості.

Що відомо

  • Вибори директора "Мистецького арсеналу" на найближчі п'ять років мали відбутися 6 липня.
  • На конкурс подали документи десять кандидатів, серед яких, наприклад, міністр культури часів Віктора Януковича Михайло Кулиняк та колишня директорка Арсеналу Наталя Заболотна, при якій в Арсеналі з'явився і "Книжковий Арсенал", і мільйонні борги. Проте жоден з дев'яти кандидатів не отримав необхідну більшість голосів – п'ять. Голоси розподілилися наступним чином: чотири отримав кандидат Михайло Кулиняк, три – Олеся Островська-Люта, Наталія Заболотна та Ірина Кислян – по одному голосу
  • З цієї причини голова комісії Василь Чернець оголосив повторний конкурс. Новий директор "Мистецького арсеналу" буде обраний не раніше як у вересні.
  • Ще до оголошення підсумків голосування культурна спільнота заявила про перелік проблем, які дискредитували б будь-який результат конкурсу. Зокрема, йдеться про конфлікт інтересів, пов’язаний з головою комісії Василем Чернецем. Двоє з учасників конкурсу є його безпосередніми підлеглими. Михайло Кулиняк, який набрав найбільшу кількість голосів на конкурсі, та Роман Недзельський, працюють в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв, якою керує Чернець.

Читайте також

Як буде відбуватися повторний конкурс на посаду директора "Мистецького арсеналу"

  • Хто подавався на перший конкурс і як кандидати хотіли змінити Арсенал: об'єднати з художнім музеєм, змінити назву, знести паркан, створити концертний майданчик – за посиланням.
  • Як проходили вибори директора, які закінчилися повторним конкурсом. Суспільне Культура вело онлайн-хроніку.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше