Підпал будівельного супермаркету. Суд обрав запобіжний захід підозрюваному

Підпал будівельного супермаркету. Суд обрав запобіжний захід підозрюваному

Підпал будівельного супермаркету. Суд обрав запобіжний захід підозрюваному
Фото — ДСНС

Слідчим суддею Центрального районного суду м. Миколаєва Дмитром Тішком обрано запобіжний захід 38-річному жителю м. Первомайськ, підозрюваному, зокрема, у підпалі ТК "Епіцентр".

Прокурор оголосив клопотання про обрання щодо підозрюваного запобіжного заходу у виді поміщення до лікарні з надання психіатричної допомоги з посиленим наглядом.

Відповідно до висновку КП "Дніпропетровська багатопрофільна клінічна лікарня з надання психіатричної допомоги" Дніпропетровської облради, підозрюваний страждає на психічне захворювання. Щодо нього рекомендовано "застосування примусового заходу медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги з суровим наглядом".

Підпал будівельного супермаркету. Суд обрав запобіжний захід підозрюваному
Центральний районний суд Миколаєва

Сторони, окрім підозрюваного, не заперечували проти задоволення клопотання.

Підозрюваний сказав, що не страждає на будь-який психічний розлад. Підпал магазину він здійснив "з метою помсти особам, які створили в Первомайському районі організовану злочинну групу, яка має відношення до мережі супермаркетів "Епіцентр". Останні, за його словами, "причетні до масових вбивств людей, з метою торгівлі органами".

Дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя Дмитро Тішко ухвалив обрати щодо підозрюваного запобіжний захід у виді "поміщення до медичного закладу з надання психіатричної допомоги в умовах, що унеможливлять його небезпечну поведінку".

Що відомо

  • Відповідно до матеріалів справи, 2-го лютого 2021 року, близько 12:30, підозрюваний прийшов до ТК "Епіцентр", що розташований у м. Первомайськ. У відділі лакофарбових матеріалів він взяв з полиці пляшку легкозаймистого розчинника, облив ним коробки з цим засобом, після чого підпалив пляшку та кинув її на полицю, через що виникла пожежа. Вогнем було знищено близько 4 000 квадратних метрів площі приміщення торговельного комплексу та товар, який там знаходився. На виході з магазину чоловік наніс сокирою травми трьом співробітникам служби охорони комплексу, які намагались його затримати.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Миколаїв у Viber

Вибір редакції

На початок