На окупованій Донеччині будуть затримувати людей без "паспортів"

На окупованій Донеччині будуть затримувати людей без "паспортів"

На окупованій Донеччині будуть затримувати людей без "паспортів"
Фото: mva.gov.ua / Facebook

Окупаційна влада так званої "ДНР" заявила, що буде затримувати людей без "паспортів", а українські документи стануть приводом для прискіпливих перевірок.

Про це повідомляє так зване "МВС ДНР".

"Громадяни, які не мають при собі документів, що засвідчують особу, затримуються до визначення їхньої особи, але не більше ніж на три доби, за рішенням начальника органу внутрішніх справ або його заступника. За рішенням суду цей термін може бути продовжений, але не більше ніж на 10 діб ", - йдеться в повідомленні.

Також додають, що власники українського паспорта будуть перевірятись більш ретельно. Їх можуть доправити до відділу внутрішніх справ та провести дактилоскопію. Це окупанти пояснюють неможливістю перевірити справжність документа.

Окупанти також заявили, що мають право затримувати дітей, які не повинні перебувати в громадських місцях без супроводу батьків: неповнолітні у віці до 7 років - цілодобово; у віці від 7 до 14 років - з 21:00 до 06:00; підлітки від 14 до 18 років - з 22:00 до 06:00.

Що відомо

  • 14 травня окупанти на пропускному пункті "Маринівка" затримали Оксану Паршину, яка їхала з Маріуполя до своєї сестри в окупований Донецьк. ЇЇ обвинувачують у шпигунстві. На момент затримання жінка була на 10 тижні вагітності.
  • Російські окупанти продовжують посилювати антиукраїнські настрої на окупованих територіях Донеччини та Луганщини та агітують молодь брати участь у парламентських виборах РФ.
  • Майже пів мільйона жителів тимчасово окупованих Донеччини та Луганщини отримали паспорти РФ.
  • Наприкінці 2019 року в РФ заявили, що російські паспорти отримали понад 100 тисяч жителів ОРДЛО.
  • Голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк заявив, що громадянам можуть дозволити мати два паспорти, але будуть обмеження щодо РФ.
  • На окупованому Донбасі посилюється тиск на громадян України, які не отримали паспорт РФ.
  • Окупаційна влада так званої "ДНР" обмежила виїзд дітей старше 14 років, які не мають паспорта громадянина України, Російської Федерації, закордонних паспортів цих країн чи "паспорта ДНР".

Читайте нас у Telegram: усі новини Донбасу

На початок