В поїздах Укрзалізниці запрацює онлайн-бібліотека. Як нею скористатися

В поїздах Укрзалізниці запрацює онлайн-бібліотека. Як нею скористатися

В поїздах Укрзалізниці запрацює онлайн-бібліотека. Як нею скористатися
https://1news.com.ua/

"Укрзалізниця" спільно з онлайн-бібліотекою Librarius почала тестування послуги інтерактивної бібліотеки у поїздах далекого сполучення та швидкісних поїздах Інтерсіті+.

Як повідомляють у компанії, в онлайн-бібліотеці буде понад п'ять тисяч книжок, третина з яких є безкоштовними. Для пасажирів будуть доступні книжки, які дотичні до теми залізниці або часто обираються пасажирами в дорогу.

Як скористуватися послугою

Скористатись бібліотекою може кожен пасажир Укрзалізниці за посиланням або за допомогою інформаційних наліпок з QR-кодом у вагонах поїздів.

"Після сканування коду почнеться завантаження застосунку на базі операційних систем iOS або Android, а якщо його вже встановлено, то посилання спрямує безпосередньо до "залізничного" каталогу в онлайн-бібліотеці", – йдеться у повідомленні.

Як зазначають в Укрзалізниці, доступ до онлайн-бібліотеки відкривається по всіх маршрутах слідування поїздів Укрзалізниці, втім, рекомендовано завантажувати книжки під час зупинок потяга на станціях за умови стабільного мобільного зв'язку.

Що відомо

  • АТ "Укрзалізниця" нагадало, що пасажири можуть долучитися до формування нового графіку та маршрутів перевезень. Нині компанія продовжує отримувати зворотний зв’язок від українців.
  • 14 травня Укрзалізниця відкрила продаж квитків на міжнародні поїзди "Чоп — Захонь" (Угорщина) та безпересадкові вагони Київ — Відень (Австрія).
  • АТ "Укрзалізниця" запустить електропоїзд, в якому будуть облаштовані місця для перевезення велосипедів. Потяг курсуватиме в межах регіональної філії "Південно-Західна залізниця".

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок