Укрзалізниця запустить електричку для перевезення велосипедистів

Укрзалізниця запустить електричку для перевезення велосипедистів

Укрзалізниця запустить електричку для перевезення велосипедистів
. Львівська залізниця

АТ "Укрзалізниця" запустить електропоїзд, в якому будуть облаштовані місця для перевезення велосипедів. Потяг курсуватиме в межах регіональної філії "Південно-Західна залізниця".

Про це повідомила пресслужба УЗ.

Зазначається, що найближчим часом залізниця прийме в експлуатацію 10 відремонтованих вагонів електрички.

"При плануванні ремонтів "Укрзалізницею" було прийняте рішення обладнати вагони місцями для перевезень велосипедів, а також збільшити зручність користування", — повідомили в Укрзалізниці.

Читайте також: В якому стані знаходяться залізничні колії в Україні. Розповідає експерт

Кріплення для велосипедів облаштують у першому та десятому вагонах електропоїзда. В УЗ обіцяють, що наступним кроком стане підвищення інклюзивності приміських поїздів. Загалом упродовж 2021 року компанія запланувала виконати капітально-відновлювальний ремонт 40 секцій електропоїздів та капітальний ремонт 11 секцій.

Що відомо

  • У травні 2019 року Укрзалізниця скасувала заборону на перевезення велосипедів у поїздах категорій "Інтерсіті" та "Інтерсіті +".
  • 17 квітня Укрзалізниця оновила список рейсів на Великодні свята та збільшила кількість потягів, щоб уникнути скупчень на вокзалах та поїздах.
  • Укрзалізниця змінила розклад руху деяких поїздів далекого сполучення через зміну попиту та карантинні обмеження.
  • Укрзалізниця протягом 2020 року закупила 84 підіймальні платформи для людей з інвалідністю, які пересуваються на візках.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок