У Тайвані визнали дійсним одностатевий шлюб пари з регіону, де він заборонений

У Тайвані визнали дійсним одностатевий шлюб пари з регіону, де він заборонений

У Тайвані визнали дійсним одностатевий шлюб пари з регіону, де він заборонений
АР

Тайванський суд визнав дійсним одностатевий шлюб Тін Цзеєна та його партнера з Макао Макао — особливий адміністративний район Китайської Народної Республіки, колишня колонія Португалії на невеличкому півострові в гирлі р. Сіцзяну.Ліона Чін Фая. У цьому регіоні такі шлюби під забороною.

Як пишуть France24, суд виніс рішення на користь пари в рамках судового розгляду щодо повного визнання одностатевих союзів з іноземцями.

Адвокатка Вікторія Хсу розповіла, що це перший випадок, коли суд безпосередньо зобов’язав офіс реєстрації зафіксувати міжнародний одностатевий шлюб. Наразі тайванці можуть одружуватися з жителями інших країн, де також визнаються одностатеві шлюби. Адвокатка наголосила, що цей випадок закликає уряд внести зміни до закону, щоб уникнути численних судових справ.

"Свобода шлюбу є основним правом, яке повинно бути повністю захищене замість того, щоб його переглядали в кожному конкретному випадку", – сказала Хсу.

Ліон і Тін заснували спільноту для надання допомоги тайванцям, партнери яких є жителями країн, де одностатеві шлюби не є законними, зокрема Японії, Таїланду, Китаю та В’єтнаму.

Що відомо

  • У 2019 Тайвань став першим місцем в Азії, де узаконили одностатеві шлюби. Відтоді одружилися понад 5700 одностатевих пар.
  • Парламент Швейцарії підтримав ініціативу "Шлюбу для всіх", за якою одностатевим парам дозволяється одружуватися на території країни. Крім того, парламент дозволив лесбійським парам заводити дітей, надавши їм доступ до донорської сперми.
  • 40% представників ЛГБТ-спільноти зазнали цькувань на території Європейського Союзу через сексуальну орієнтацію протягом року.
  • Україна посіла 36 місце за рівнем забезпечення прав сексуальних меншин у Європі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок