На Атлас Вікенді-2021 можна буде послухати західних діджеїв

На Атлас Вікенді-2021 можна буде послухати західних діджеїв

На Атлас Вікенді-2021 можна буде послухати західних діджеїв

Музичний фестиваль Атлас Вікенд цьогоріч відбудеться у карантинному форматі, на якому переважно будуть виступати українські артистки та артисти. Про це радіо "Промінь" розповів засновник фестивалю Дмитро Сидоренко.

За його словами, програма Атласу буде насиченою. Єдине, що приїзд західних зірок у більшості випадків неможливий через об'єктивні обставини, пов'язані з пандемією.

"Ми маємо зробити все максимально так, щоб люди згадали атмосферу, кайфонули, і чекали 2022 рік із західними артистами, - сказав Сидоренко. – Насправді, у нас ідуть перемовини із одним західним хедлайнером, і перемовини із західними діджеями".

За його словами, приїзд західних артистів, які виступають наживо, обумовлений складностями через велику кількість залучених людей – потрібно привезти апаратуру та персонал, який її буде обслуговувати.

"З діджеями простіше, вони готові прилетіти, виступити, подіджеїти на вертушках і тусонути. Тому в нас планується повноцінний електронний зірковий склад на нічній сцені, - сказав Сидоренко. - Ми будемо все робити тільки в рамках карантинних обмежень, тому цього року, якщо не зміняться карантинні обмеження, ми плануємо електронну сцену зробити до тієї години, до якої дозволена робота".

Більш детальну програму Атлас Вікенду та ціни на квитки можна буде дізнатися після 10 травня. Попри карантин, організатори фестивалю не планують зменшувати кількість сцен та майданчиків.

"Ми плануємо не зменшити, а збільшити масштаб, кількість сцен, масштабність сцен, продакшн, світло, екрани. Все це буде точно не гірше, ніж було. Ми навіть хочемо трішки розширити територію. Зараз домовляємося про різні немузичні зони, наприклад, задіяти атракціони. І в нас, можливо, вийде привезти один з атракціонів, яких лише три в світі", - сказав Сидоренко. - Ми дуже-дуже вдячні всім, хто купив квиток і усім, хто не повернув. Ми вдячні тим, хто повернув, бо ви все рівно купляли ті квитки. Ми розуміємо, що у тих, хто повертав, свої складнощі".

За його словами, квитки повернули менше п'яти відсотків глядачів, і така мала кількість дала фестивалю можливість фінансово протриматися у часи пандемії. Цьогоріч у Атласу з'явиться програма лояльності для тих, хто підтримав фестиваль минулого року і для тих, хто згоден чекати наступного.

"Для тих, хто сходить на цю версію більш українського фестивалю, ми теж зробимо програму лояльності. Тобто, в принципі, усім, хто нас підтримує, ми віддячимо. Це нам буде коштувати дуже-дуже дорого насправді, але ми розуміємо, що по-іншому це неправильно", - сказав Сидоренко.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше