Atlas Weekend 2021 відбудеться, але без закордонних артистів

Atlas Weekend 2021 відбудеться, але без закордонних артистів

Atlas Weekend 2021 відбудеться, але без закордонних артистів Atlas Weekend

Організатори Atlas Weekend оголосили, в якому форматі відбудеться цьогорічний фестиваль. Більшість західних артистів не зможуть цього року прилетіти в Україну, тому їхні виступи перенесли на 2022 рік.

"Але є і хороша новина: фестиваль у 2021 році відбудеться! Ми зберігаємо дати проведення у другий тиждень липня та локацію на ВДНГ, а також додаємо 1 безкоштовний день у понеділок", — обіцяють організатори.

Зараз вони розробляють план безпечної та атмосферної зустрічі, формують новий лайнап, ведуть перемовини із українськими та СНД артистами, планують територію та квиткові квоти із урахуванням карантинних вимог.

Всі квитки, придбані раніше, залишаються дійсними на нові дати Atlas Weekend у 2022 році. За бажання, квитки можна буде обміняти за вигідними умовами та відвідати фестиваль цього року, або ж повернути кошти.

Подробиці нового формату обіцяють розповісти вже зовсім скоро:

"Ми розуміємо, що ви бажаєте отримати всі відповіді тут і зараз. Проте ситуація змінюється ледь не щоденно і нам треба зібрати всю інформацію докупи і вийти до вас із рішеннями. Ми щоденно активно працюємо над тим, аби провести фестиваль у цьому році та запропонувати всім найвигідніші варіанти та умови для обміну і повернення квитків. Дайте нам ще трохи часу на це".

Читайте також

Фестивальне літо-2021. Чи повернуться українські фестивалі і якими вони будуть

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше