Ювілейна поразка: МБК "Миколаїв" вдома поступився БК "Будівельник"

Ювілейна поразка: МБК "Миколаїв" вдома поступився БК "Будівельник" МБК "Миколаїв"

20 квітня в рамках чемпіонату України з баскетболу МБК "Миколаїв" зазнав поразки у матчі проти найбільш титулованого клубу країни – "Будівельник". Про це повідомляє пресслужба МБК "Миколаїв" на офіційній сторінці у Facebook.

Господарі паркету з перших хвилин відпустили гостей у ривок — 0:10. Після цього миколаївці зуміли повернутися в гру, але перша чверть залишилася за киянами — 13:25.

Уже в другій чверті "Будівельник" дав можливість відігратися "корабелам". Після паузи миколаївці знову дозволили киянам піти у відрив.

Миколаївці вирівняли гру під щитами, де вони на початку значно поступалися.

Ювілейна поразка: МБК "Миколаїв" на домашній арені поступився БК "Будівельник"МБК "Миколаїв"

У другій половині господарі поступово повернули інтригу, адже за чотири хвилини до кінця гри різниця скоротилася до одного очка.

Завершальні хвилини пройшли в серйозному напруженні, адже гості не мали великої переваги над суперником. Проте "Миколаїв" не зміг довести гру до своєї перемоги.

Фінал зустрічі: 71:79.

"У мене немає претензій до своїх хлопців. Вони бились. Але є проблема в комплектації — це моя провина. Беру усю відповідальність на себе", — говорить тренер Валентин Берестнєв.

"Будівельник" здобув третю перемогу в очних зустрічах проти МБК "Миколаїв" у сезоні Суперліги.

Для миколаївців ця поразка стала ювілейною – тридцятою в сезоні. Наступного разу баскетбольний клуб гратиме на виїзді 23 квітня проти БК "Київ-Баскет".

Читайте нас у Telegram: новини Миколаївщини