МБК "Миколаїв" вдома поступився БК "Хімік"

МБК "Миколаїв" вдома поступився БК "Хімік" МБК "Миколаїв"

18 квітня у матчі регулярного чемпіонату Суперліги муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" програв баскетбольному клубу "Хімік" з міста Южне. Про це повідомляє пресслужба клубу на офіційній сторінці у Facebook.

На старті зустрічі атакувальний темп задавали легіонери "корабелів" – Натан Едріан, Дарнелл Едж, Деррік Колтер. Перша чверть завершилась з рахунком 22:10 на користь господарів.

МБК "Миколаєв" вдома поступився БК "Хімік"МБК "Миколаїв"

У другій чверті команда Віталія Степановського зуміла протиставити грі "корабелів" атаки Тайрелла Нельсона і Льюїса Саллівана, точні кидки Андрея Войналовича, Олександра Рябчука та Кирила Марченка. На велику перерву "Миколаїв" пішов з відставанням у три пункти – 34:37.

У третій чверті "Хімік" довів перевагу до десяти очок.

Рух гравців "Хіміка" по майданчику був швидшим, а можливість корегувати дії за допомогою рівноцінних замін допомогла підопічним Степановського перемогти у матчі.

74:77 – МБК "Миколаїв" вчетверте за сезон поступається "Хіміку".

Кращим гравцем матчу у миколаївців став Натан Едріан – 26 очок та 11 підбирань. Серед южненців найбільший вклад у перемогу на рахунку Тайрелла Нельсона, який набрав 28 очок та зробив шість підбирань.

Наступний поєдинок МБК "Миколаїв" зіграє 20 квітня вдома проти БК "Будівельник".

Читайте нас у Telegram: новини Миколаївщини