МБК "Миколаїв" зазнав поразки у матчі проти СК "Прометей"

МБК "Миколаїв" зазнав поразки у матчі проти СК "Прометей" МБК "Миколаїв"

14 квітня у матчі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" програв спортивному клубу "Прометей". Про це повідомляється на офіційному сайті Федерації баскетболу України.

У першій 10-хвилинці "Прометей" зміг заволодіти 13-очковим гандикапом. А в другій команди на двох набрали 53 очки.

У миколаївців лідерство за очками набрав Сергій Приймак, який встигав працювати під щитом. Однак, за відсутності травмованого Гудвіна, МБК "Миколаїв" програвав у силовій боротьбі з відставанням у 18 очок – 34:52.

МБК «Миколаїв» зазнав поразки у матчі проти СК «Прометей»МБК "Миколаїв"

Третя чверть стала найрезультативнішою для "Миколаєва". Підопічні Валентина Бєрєстнєва здобули 28 очок, але скоротити відставання миколаївцям не вдалося: "Прометей" відповів аналогічною результативністю.

Команда господарів продовжувала збільшувати перевагу, а гості подарували можливість відігратися.

У заключній чверті на клуб із Кам`янського чекав успіх: вони збільшили перевагу до 28-ми очок.

У підсумку – 110:82, новий наставник команди зі Сходу Ронен Гінзбург дебютував із перемогою.

У турнірній таблиці "Прометей" – третій: 19 перемог та 11 поразок. "Миколаїв" – останній, одинадцятий: 6 перемог та 27 поразок.

Читайте нас у Telegram: новини Миколаївщини