Знову поразка. МБК "Миколаїв" на виїзді поступився БК "Тернопіль"

Знову поразка. МБК "Миколаїв" на виїзді поступився БК "Тернопіль" МБК "Миколаїв"

11 квітня у матчі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч муніципальний баскетбольний клуб (МБК) "Миколаїв" програв баскетбольному клубу (БК) "Тернопіль". Про це повідомляє пресслужба клубу на офіційній сторінці у Facebook.

"Корабели" зненацька застали своїх опонентів неймовірним ривком 11:0 — плідно попрацювали Едріан, Конате, Приймак і Колтер. "Тернопіль" зумів трохи надолужити відставання, проте перша чверть залишилась за командою Валентина Берестнєва — 24:16.

Знову поразка — МБК "Миколаїв" на виїзді поступився БК "Тернопіль"МБК "Миколаїв"

Друга 10-хвилинка продемонструвала, що миколаївцям важко тримати високий рівень гри упродовж всього часу. Господарі зуміли заволодіти лідерством.

На велику перерву команди пішли за перевагою "Тернополя" у чотири пункти — 47:43.

Другу половину матчу обидві команди провели стабільніше, але краще відіграли тернопільчани.

Доля матчу вирішилась у заключній 10-хвилинці. "Тернопіль" встиг захопити перевагу у 10 очок, яка і стала вирішальною. Миколаївці зуміли за п'ять хвилин до кінця матчу відіграти чотири очка, але вирішальний спурт був за господарями.

"Корабелам" не допомогли максимально ефективні дії Нейтана Едріана, який сумарно набрав 27 очок.

Підсумок зустрічі — 85:75 (16:24, 31:19, 18:17, 20:15) на користь "Тернополя", який виграв у миколаївців усі чотири зустрічі у сезоні Суперліги.

Наступну гру МБК "Миколаїв" зіграє 14 квітня на виїзді проти "Прометея" з Кам'янського.

Читайте нас у Telegram: новини Миколаївщини