МБК "Миколаїв" поступився БК "Дніпро" на виїзді

МБК "Миколаїв" поступився БК "Дніпро" на виїзді ФБУ

МБК "Миколаїв" не зумів переграти БК "Дніпро" на виїзді. Фінальний рахунок на табло – 84:70 на користь господарів. Про це повідомляє пресслужба Федерації баскетболу України.

В стартовій чверті "Дніпро" переграв "корабелів" та заволодів перевагою в 10 очок. Вдалося це завдяки кращій реалізації з фарби – 7 очок проти 3. Також команди виконали по одному влучному триочковому.

У наступній чверті "Миколаїв" зміг мінімально переграти дніпрян. "Корабели" тричі влучили з-за дуги, тоді як суперники двічі. Відзначилися Деррік Колтер (МБК "Миколаїв"), Ігор Дубоненко (БК "Дніпро") та Нейтан Едріан (МБК "Миколаїв"). Також гості менше помилялися – 9 втрат проти 12-ти. Проте, господарі продовжували краще грати під щитами – 19 підбирань проти 15-ти, і командно – 14 передач проти 11-ти.

Після перерви продовжували набирати бали для команди гравці БК "Дніпро": Іссуф Санон, В’ячеслав Бобров та В’ячеслав Кравцов. У підсумку вони набрали 15, 13 та 15 очок відповідно. У складі "корабелів" себе найкраще проявив Колтер, в якого 20 набраних балів, два підбирання та сім передач.

Загалом, за статистикою команди не відставали одна від одної – 27 влучань у дніпрян проти 25-ти у миколаївців, 35 підбирань проти 36-ти і 29 передач проти 22-х. Підопічні Дениса Журавльова реалізували 23 штрафні кидки, тоді як Миколаїв – 12.

Фінальний рахунок – 84:70 на користь дніпрян.

В активі миколаївців п’ять перемог та 22 поразки. В турнірній таблиці "корабели" посідають останню позицію з 18,5 очками.