МБК "Миколаїв" на виїзді переміг БК "Харківські соколи"

МБК "Миколаїв" на виїзді переміг БК "Харківські соколи" МБК "Миколаїв"

18 березня у матчі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч муніципальний баскетбольний клуб (МБК) "Миколаїв" переграв баскетбольний клуб (БК) "Харківські соколи". Про це повідомляє пресслужба клубу на офіційні сторінці у Facebook.

Перша десятихвилинка у протиборстві з Харківськими Соколами для "корабелів" видалась найрезультативнішою. Миколаївці встигали на підбираннях, а також вдало цілили у кошик з-за периметру – 23:10.

МБК "Миколаїв" на виїзді переміг БК "Харківські Соколи"МБК "Миколаїв"

Друга чверть склалась на користь господарів, які зуміли трохи підібратись до суперника – 25:19.

Після перерви харків'яни максимально наблизились до команди Валентина Берестнєва, проте вдалі дії "корабелів" повернули перевагу гостям – 12:21.

Остання десятихвилинка заставила понервувати миколаївців. Проте МБК "Миколаїв" зумів втримати свою перевагу над суперником і матч закінчився з рахунком 68:78.

Сергій Приймак з 16 очками став кращим гравцем матчу, Едріан набрав 13 очок і зробив 12 підбирань, Колтер зробив сім асистів. Плідну роботу у матчі провели молоді гравці - Марк Боднар за майже 15 ігрових хвилин набрав п'ять очок, зробив шість підбирань і два асисти, Вадим Заплотинський реалізував понад 80% кидків і став другим у складі "Миколаєва" за кількістю ігрового часу в матчі.

У "корабелів" це друга перемога в сезоні над "соколами", а також друга перемога поспіль у Суперлізі.

Наступний матч "Соколи" грають вдома 20 березня проти "Черкаських мавп". "Миколаїв" того ж дня гратиме в Дніпрі.