Єврейський музей в Тель-Авіві відкрили після ремонту, який тривав 10 років і коштував 100 мільйонів

Єврейський музей в Тель-Авіві відкрили після ремонту, який тривав 10 років і коштував 100 мільйонів

Єврейський музей в Тель-Авіві відкрили після ремонту, який тривав 10 років і коштував 100 мільйонів Офіційний сайт музею

Тепер відвідувачі можуть використати цифровий браслет, щоб побачити пам'ятні елементи — від літературних цитат до рецептів і родоводів — і надіслати їх собі додому електронною поштою. Про це повідомляє The Indian Express.

Музей єврейської діаспори Бейт-ха-Тфуцот знову почав працювати для відвідувачів цього тижня. Тепер він буде мати назву ANU, що в перекладі з івриту означає "Ми".

Після оновлення його виставковий простір потроївся, що зробило його найбільшим єврейським музеєм у світі. Старі діорами та конструкції 1978 року поступилися місцем сучасним експозиціям з інтерактивними сенсорними екранами та оригінальними творами мистецтва.

За словами головної кураторки музею Оріт Шахам-Гувер, відремонтований музей використовує новий підхід до розповіді історії єврейського народу. Тепер експозиція зосереджена на різноманітті єврейської культури та досягненнях єврейського народу, а не лише на його трагедіях.

У галереях площею 6690 квадратних метрів відвідувачі зможуть побачити чимало історичних артефактів та пам’яток: джавзу, що належала іракським музикантам ХХ-го століття, відомим як брати Аль-Кувейті, фірмові коміри судді Верховного суду США Рут Бейдер Гінзбург, сувій книги Естер із доінквізиційної Іспанії та монументальний різьблений камінь із синагоги першого століття нашої ери на березі Галілейського моря.

Основою художньої колекції стали ​​оригінальні твори мистецтва, які висвітлюють відомих історичних постатей, таких як єврейська філантропка дона Грація Мендес Насі та легендарна ефіопська королева-воїн Юдиф.

В головному залі встановлені проєкції євреїв, які мають різне походження та стиль життя, з поясненнями, як вони визначають свою ідентичність.

Читайте також

На території Пирогова з'явиться музей кримськотатарської культури

"Михайлов використовує фотографію як інструмент". Гудімов про переможця Шевченківської премії

Картину українського художника продали за рекордну вартість

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше