Хор з фільму "Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго" припиняє існування

Хор з фільму "Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго" припиняє існування

Хор з фільму "Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго" припиняє існування
Кадри з фільму

Учасники профспілкового хору "Чорнобривці" постраждали через зміни в роботі комунального підприємства, де вони працюють. Співробітників старшого віку масово звільняють або змушують зробити це за власним бажанням. Інформація про це сьогодні з'явилася на сторінці документального фільму "Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго".

Це відбувається протягом останнього місяця, з порушенням законодавства та етичних питань. Для багатьох хористів ці події спричинили нечуваний стрес, фінансові проблеми та кризу професійної та особистої ідентичності.

Команда фільму не лише опублікувала слова підтримки на адресу співців-комунальників, але й зголосилася прийти на допомогу своїм героям та відстояти їхні трудові права. Вони вже заручилися підтримкою юристів, які допоможуть з написанням заяв та експертними коментарями у цій сфері.

Хор "Чорнобривці
Хор "Чорнобривці".

Що відомо

"Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго" - документальний фільм української режисерки Надії Парфан.

Головний герой стрічки - Іван Васильович багато років очолює профспілку комунального підприємства Івано-Франкіськтеплокомуненерго. Його opus magnum — профспілковий хор "Чорнобривці", у якому співають диспетчери, ремонтники, слюсарі, бухгалтери. Голова профспілки пишається творчими здобутками комунальників, але керується принципом "спочатку людям тепло — а вже потім співати".

Фільм отримав приз "Кіноколо" від Спілки кінокритиків України як найкращий документальний фільм 2019 року. У широкому прокаті стартував в листопаді 2019 року.

Читайте також

Штучний інтелект навчився у справжніх піаністів і тепер може зіграти будь-яку мелодію 3D-руками

Є і колядки про Бандеру: на Рівненщині випустили збірку рідкісних пісень УПА

Режисер Дмитро Захоженко: "Не розумію, чому вихід актора зі словами "Я – Гамлет", має мене вражати"

Вибір редакції

На початок