У Китаї від коронавірусу вже померло 56 людей – влада

У Китаї від коронавірусу вже померло 56 людей – влада

У Китаї від коронавірусу вже померло 56 людей – влада
Xiong Qi / XinHua / Global Look Press

У Китаї від пневмонії, яку викликає коронавірус, померло 56 людей. Про це повідомляє Національна комісія з охорони здоров'я Китаю.

За цими даними, у Китаї повідомили про 688 нових підтверджених випадків зараження вірусом і 15 нових смертей (13 в провінції Хубей і по одному летальному випадку в Шанхаї і Хенані).

Станом на 25 січня, Національна комісія охорони здоров'я отримала інформацію про 1975 підтверджених випадків ураження вірусом і 324 людей, які знаходяться у важкому стані.

За кордоном підтверджено випадки зараження коронавірусом: чотири людини у Таїланді (двоє вилікували), двоє у Японії (один вилікувався), двоє у Південній Кореї, двоє у Сполучених Штатах, двоє у В'єтнамі , троє у Сингапурі і троє у Малайзії. Один випадок зареєстровано у Непалі, три у Франції та один в Австралії.

Як відомо:

  • 25 січня кількість загиблих від коронавірусу у Китаї зросла до 41, понад 1300 людей інфіковані по всьому світу.
  • Влада Китаю призупинили роботу аеропорту та залізничних вокзалів міста Ухань через поширення небезпечного штаму коронавірусу. Згодом на карантин закрили міста Хуанган та Ечжоу.
  • У Журналі медичної вірусології опубліковане дослідження, яке свідчить, що в китайському місті Ухань багато осіб, які захворіли, контактували з тваринами на оптовому ринку морепродуктів Huanan. Найімовірніше, коронавірус розповсюджують кобра та крайти.
  • Аеропорт "Бориспіль" в Україні не має наміру припиняти приймати рейси з Китаю і відправляти їх у цю країну, аргументуючи рішення "контролем над ситуацією".
  • Влада Китаю застосовує армію, щоб ізолювати щонайменше три міста у спробі зупинити поширення коронавірусу, який вже призвів до сімнадцятьох смертей та появи сотень інфікованих. ЗМІ повідомляють, що цей крок є безпрецедентним та зачепить понад 18 мільйонів людей.
  • Прикордонна, митна та Держпродспоживслужба України посилили заходи безпеки в аеропортах та пунктах пропуску на кордоні задля виявлення та попередження випадків захворювання на коронавірус.
  • Суспільне зібрало все, що треба знати, аби вберегтися від нового вірусу з Китаю.
На початок