Кількість загиблих від коронавірусу зросла до 41 людини

Кількість загиблих від коронавірусу зросла до 41 людини

Кількість загиблих від коронавірусу зросла до 41 людини
. РБК

Кількість загиблих від коронавірусу у Китаї зросла до 41, понад 1300 людей інфіковані по всьому світу. Про це повідомила Національна комісія з охорони здоров'я Китаю.

39 смертельних випадків зафіксовані у провінції Хубей в центральній частині КНР. Одна людина померла в провінції Хебей та одна в провінції Хейлунцзян.

Станом на вечір 24 січня, кількість підтверджених випадків зараження вірусом у Китаї становить 1 287. У критичному стані 237 людей.

Протягом п’ятниці у Китаї було зареєстровано 444 нових підтверджених випадків та 1118 нових підозрюваних випадків зараження вірусом, 16 людей померли.

По світу було підтверджено випадки у Таїланді (4, з них 2 вилікувані), Японії (2, з них 1 вилікуваний), Республіці Корея (2), США (2), В'єтнамі (2), Сінгапурі (3), Непалі ( 1) та Франції (2).

Мережі Starbucks і McDonald’s призупинили свою роботу у провінції Хубей.

Як відомо:

  • 22 січня ВООЗ скликала термінову нараду через поширення вірусу. Рішення про оголошення надзвичайного стану відклали на один день.
  • Влада Китаю призупинили роботу аеропорту та залізничних вокзалів міста Ухань через поширення небезпечного штаму коронавірусу. Згодом на карантин закрили міста Хуанган та Ечжоу.
  • У Журналі медичної вірусології опубліковане дослідження, яке свідчить, що в китайському місті Ухань багато осіб, які захворіли, контактували з тваринами на оптовому ринку морепродуктів Huanan. Найімовірніше, коронавірус розповсюджують кобра та крайти.
  • Аеропорт "Бориспіль" в Україні не має наміру припиняти приймати рейси з Китаю і відправляти їх у цю країну, аргументуючи рішення "контролем над ситуацією".
  • Влада Китаю застосовує армію, щоб ізолювати щонайменше три міста у спробі зупинити поширення коронавірусу, який вже призвів до сімнадцятьох смертей та появи сотень інфікованих. ЗМІ повідомляють, що цей крок є безпрецедентним та зачепить понад 18 мільйонів людей.
  • Прикордонна, митна та Держпродспоживслужба України посилили заходи безпеки в аеропортах та пунктах пропуску на кордоні задля виявлення та попередження випадків захворювання на коронавірус.
  • Суспільне зібрало все, що треба знати, аби вберегтися від нового вірусу з Китаю.
На початок