На Миколаївщині створили соціальне підприємство — швейний цех

На Миколаївщині створили соціальне підприємство — швейний цех

На Миколаївщині створили соціальне підприємство — швейний цех
cottonbro Pexels

Швейний цех, створений при Агенції місцевого розвитку "Громада можливостей" у Радсадівській об'єднаній територіальній громаді (ОТГ), запрацює вже на початку квітня. Про це в ефірі програми "Радіодень" на Українському радіо: Миколаїв розповів голова правління Агенції Максим Корнієнко.

У цеху працюватиме п'ять лінійок продукції. Планують виготовляти сувенірну продукцію, спецодяг, постільну білизну, речі для господарчих потреб, для ванних кімнат.

Перший місяць підприємство працюватиме у тестовому режимі. Поки що цех розрахований на шість робочих місць, але в перспективі виробництво планується розширювати.

"Будемо знаходити свою нішу, працювати над тим, щоб наша продукція була більш унікальною, мала б етнографічний, національний характер. Думаємо над тим, щоб у розрізі кожної громади виробляти сувенірну продукцію з їхньою символікою або їхніми історичними місцями", — сказав Максим Корнієнко.

У планах Агенції створити на території громади аграрне підприємство у вигляді невеликого тепличного комплексу.

Читайте також: "На Миколаївщині виготовляють натуральну косметику зі слизу равликів"

"Ми створили неурядову організацію — Агенцію місцевого розвитку, головне завдання якої допомогти ОТГ у тісній співпраці з сільською радою розвивати соціально-економічний напрямок у громаді", — розповів Максим Корнієнко і додав, що для цього потрібно створювати мережу соціальних підприємств.

Прибуток від діяльності соціальних підприємств планують використовувати на впровадження соціально-економічних проєктів на території громади.

На початок