"Турбота": що передбачає програма для учасників АТО та їхніх родин на Миколаївщині

"Турбота": що передбачає програма для учасників АТО та їхніх родин на Миколаївщині

"Турбота": що передбачає програма для учасників АТО та їхніх родин на Миколаївщині
79 ОДШБр

У Миколаївській області діє комплексна програма "Турбота", яка була затверджена рішенням Миколаївської обласної ради 23 листопада 2020 року. Програма передбачає надання допомоги, а також виконання певних заходів щодо соціального захисту учасників АТО та членів їхніх родин. Про це в ефірі Українського радіо: Миколаїв розповіла директорка департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА Оксана Єльчієва.

За словами Оксани Єльчієвої, в 2021 році для надання матеріальної допомоги жителям Миколаївської області, в тому числі й учасникам АТО, передбачено 10 млн грн.

Також матеріальна допомога в розмірі 10 тис. грн надається членам сімей загиблих, з них 5 тис. грн виплачується до Дня незалежності України та ще 5 тис. грн до Дня захисника України.

Окрім цього, департамент соцзахисту виплачує щомісяця по одній тисячі гривень дітям загиблих. Станом на 20 лютого, таких дітей в Миколаївській області 78.

Читайте також: "Посилки для військових збирають миколаївські волонтери"

Учасники АТО з сім’ями мають нагоду отримати послуги з оздоровлення.

За словами Оксани Єльчієвої, на оздоровлення в 2021 році передбачено 4 млн грн. У 2020 році розширили перелік тих осіб, які можуть отримати зазначений вид допомоги. Окрім учасників бойових дій на Сході України та членів їхніх сімей, додані учасники бойових дій в Афганістані, осіб, які брали участь у Революції гідності, члени сімей та учасники бойових дій Другої світової війни.

На початок