Посилки для військових збирають миколаївські волонтери

Посилки для військових збирають миколаївські волонтери

Посилки для військових збирають миколаївські волонтери
Суспільне Миколаїв

Аби зібрати посилки для військових на фронт, на Миколаївському автовокзалі на один день відкрили волонтерський пост, який вже рік зачинено через карантин.

"Всією громадою збирали посилки з їжею для захисників", – говорить Олеся Риколенко.

Долучилось більше тисячі жителів Воскресенської ОТГ. У коробках чай, кава, лимони, печиво, цукор, крупи тощо.

Акцію по збору посилок для військових організували миколаївські волонтери
Суспільне Миколаїв

"Після того, як голова оголосив акцію, всі мобілізувались на своєму рівні. Директори закладів культури, освіти, дитячі садочки, лікарні, селищна рада, відділ освіти, всі почали як мурашки: приносять, приносять, а я тільки спостерігаю і думаю, де ж взяти машину, щоб все це відвезти", – розповіла спеціалістка відділу освіти, культури, молоді та спорту Воскресенської селищної ради Олеся Риколенко.

Подробиці акції в сюжеті Суспільного:

Авторка – Валентина Гурова, операторка – Юлія Філімон.

За словами заступника Воскресенського селищного голови Юрія Яськіва, посилки військовим передають щонайменше тричі на рік. Цього разу посилки збирали протягом тижня.

Акцію по збору посилок для військових організували миколаївські волонтери
Суспільне Миколаїв

З березня 2020 року волонтерський пост на автовокзалі не працює через карантинні обмеження.

"Багато людей запитує, як можна передати допомогу на передову бійцям. Тому вирішили зробити одноденну акцію, коли всі охочі зможуть принести щось та залишити", – розповідає волонтерка Світлана Хачатрян.

"Кинули людям клич у "Фейсбуці" за пару тижнів до цього, що 19 лютого буде відкрито пост. Люди приносять і мед, і лимони, писали ми, що більше наголос на лимони, мед, імбир, щоб можна було зробити коктейль цей оздоровчий. Ми самі будемо перемелювати, складати в тару і перевозити туди хлопцям у сектор. І смаколики, звісно. Дуже вдячні громаді, яка відгукнулась", – сказала волонтерка Світлана Хачатрян.

Все, що протягом дня принесли на волонтерський пост, буде відправлено бригадам, які зараз у зоні проведення Операції об'єднаних сил.

На початок