"Мандалорець", "Борат 2" та "Велика". Названо номінантів на "Золотий глобус"

"Мандалорець", "Борат 2" та "Велика". Названо номінантів на "Золотий глобус"

"Мандалорець", "Борат 2" та "Велика". Названо номінантів на "Золотий глобус" Facebook

Голівудська асоціація іноземної преси назвала номінантів на премію "Золотий глобус" 2021 року.

Про це повідомляє пресслужба премії.

Серед лідерів за кількістю номінацій опинилася стрічка "Дівчина, що подає надії", яка буде боротися за "Золотий глобус" за найкращу режисуру (Еміральди Феннел), найкращу актрису в головній ролі в драмі (Кері Малліган) і найкращий драматичний фільм.

Не відстає за кількістю номінацій і фільм "Борат-2". Він претендує на нагороди як найкраща комедія / мюзикл, найкращий актор в комедії / мюзиклі (Саша Барон Коен) і найкраща актриса в комедії / мюзиклі (Марія Бакалова).

Окрім нагород в категорії "кінофільми", за Золоті глобуси також будуть боротися і серіали. Серед них у номінації "найкращий драматичний серіал" представлені "Озарк", "Корона", "Країна Лавкрафта", "Ретчед" і "Мандалорець"; у номінації "найкращий комедіний серіал" – "Емілі в Парижі", "Тед Лассо", "Шіттс Крик", "Стюардеса" і "Велика".

Вручення премії "Золотий глобус" переможцям у кожній з номінацій відбудеться 28 лютого. Зазвичай "Золотий глобус" відкриває сезон вручення кінонагород, який закінчується "Оскаром".

Що відомо

  • Церемонія вручення премії "Золотий глобус 2021" 28 лютого проходитиме одночасно в Лос-Анджелесі та Нью-Йорку, а номінанти братимуть участь у церемонії з різних куточків світу.
  • Вручення "Золотого глобусу" у 2020 році відбулося 6 січня. Її переможцями стали Олівія Колман, Хоакін Фенікс, Тарон Еджертон, Бред Пітт та ще низка акторів.
  • Американська академія кіномистецтв внесла низку змін, обмеживши кількість претендентів на "Оскар" у номінації "Краща картина" десятьма фільмами.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше