Послаблення карантину: Італія та Ватикан відкрили музеї для відвідувачів

Послаблення карантину: Італія та Ватикан відкрили музеї для відвідувачів

Послаблення карантину: Італія та Ватикан відкрили музеї для відвідувачів Associated Press

Італія та Ватикан послабили карантинні обмеження та дозволили закладам культури знову відкрити свої двері для відвідувачів.

Як пише The Guardian, з 1 лютого влада Італії послабила карантин в 16 регіонах країни і перенесла їх з "помаранчевої" до "жовтої" зони. До переліку також потрапили міста Рим та Мілан. Це означає, що бари та ресторани можуть працювати до 18:00, а люди - вільно пересуватися у своїх регіонах. Також буде дозволено відкритися музеям. Інші чотири регіони - Умбрія, Сицилія, Апулія і Сардинія, знаходяться у "помаранчевій" зоні разом з автономною провінцією Больцано.

Попри послаблення карантину, на всій території чинною залишається дія комендантської години з 10 вечора до 5 ранку, як і заборона на міжрегіональні поїздки, за винятком випадків роботи або надзвичайних обставин.

Експерти в області медицини висловили побоювання щодо рішення уряду. Вони прогнозують, що через послаблення карантину кількість хворих може зрости через два-три тижні.

Також з 1 лютого у Ватикані для відвідування відкриваються музеї та Сикстинська капела, які не працювали впродовж майже двох місяців. Це найдовший з часів Другої світової війни період, протягом якого вони були закриті. Побачити всесвітньо відомі колекції можна буде з понеділка по суботу, утім відвідувачі повинні заздалегідь забронювати квитки, і їм будуть надані тимчасові інтервали для входу.

Що відомо

  • Італія однією з перших у Європі постраждала від COVID-19 на початку пандемії. Тоді в країні фіксували щоденний приріст хворих по кілька тисяч.
  • Карантин в Італії запровадили 9 березня і з того часу продовжували. Школи, університети та всі підприємства, робота яких не є життєво необхідною, були зачинені. Працювати могли лише супермаркети, банки, аптеки й поштові відділення.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше