У Тернополі під час спортивного фестивалю збирали гроші на дрон для ЗСУ

У Тернополі під час спортивного фестивалю збирали гроші на дрон для ЗСУ

У Тернополі для учнів соціально-спортивної школи фонду "Реал Мадрид" організували спортивний фестиваль з нагоди завершення навчального року. На центральному стадіоні міста діти від шести до 16 років грали у футбол та баскетбол, а також брали участь у різноманітних естафетах.

Під час заходу збирали гроші на дрон для роти 67 механізованої бригади ЗСУ, розповів Суспільному співорганізатор школи фонду "Реал Мадрид" Ярослав Несторович. Дорослі донатили, а діти грали у футбол, баскетбол та брали участь в естафетах.

реал мадрид
Фестиваль соціально-спортивної школи фонду "Реал Мадрид". Суспільне Тернопіль

Вправи з м’ячем виконував 11-річний Марк Стефанів. Хлопець розповів, відвідує секцію футболу.

"Я ним займаюся від самого народження практично. Я весь час любив футбол. Вічно був з м’ячем в руках і грав. Я познайомився з багатьма друзями і з деякими я досі ходжу".

дитячий футбол
Марк Стефанів. Суспільне Тернопіль

"Так як в нашій організації культивуються два види спорту такі як футбол і баскетбол, тому проводимо два такі великі турніри, плюс збираємо донати — збір на ЗСУ на дрони. Донатять батьки. Перед тим у нас був зроблений анонс, що буде донація. Є такі люди, діти яких в нас не займаються, але тоже вже бачу зробили декілька донатів. Надіємося, що трошки щось допоможемо. В такому турнірі, в такому заході важко спрогнозувати, що можна зібрати. Стараємся зібрати як найбільше. Буде мало, то в кінці своїх додамо", — розповів Ярослав Несторович.

школа реал мадрид
Ярослав Несторович. Суспільне Тернопіль

Суму, яку назбирали під час заходу, Ярослав Несторович пообіцяв оприлюднити до кінця тижня. За його словами, соціально-спортивну школу фонду "Реал Мадрид" у Тернополі відвідують 300 дітей. Це діти з малозабезпечених сімей, діти учасників бойових дій та переселенці.

Сергій Коновал, Тарас Петришин
Гроші збирали на дрон для роти "Сталева сотня" 67 механізованої бригади ЗСУ. Суспільне Тернопіль

норд дрон
Збір грошей. Суспільне Тернопіль

стадіон
Тернопільський стадіон. Суспільне Тернопіль

На початок