У Тернополі в приміщення колишньої бібліотеки переїхала соціально-спортивна школа

У Тернополі в приміщення колишньої бібліотеки переїхала соціально-спортивна школа

"Реал Мадрид"
Соціально-спортивна школа фонду "Реал Мадрид". Фото: Суспільне Тернопіль

Соціально-спортивна школа фонду "Реал Мадрид" переїхала в приміщення, де колись була бібліотека медичного університету. Приміщення в Тернополі шукали майже рік, тому проводили заняття у школах, з якими співпрацюють.

Перше заняття підлітків відбулося з психологинею Нацполіції області Аллою Круть.

"Ми розказуємо, наводимо їм приклади з нашої практичної діяльності. Розказуємо що корисно а що ні, що добре а що зле. Я сама підзаряджаюсь від таких дітей. І якщо ти можеш бути корисним дітям, то це лише плюс".

поліцейська
Алла Круть. Фото: Суспільне Тернопіль

14-річний Денис Гуренко з Бердянська переїхав до Тернополя півтора року тому. Відтоді відвідує соціально-спортивну школу.

"Я зрозумів, що в мене є реально велика сім’я в спортивно-соціальній школі "Реал Мадрид". Я дуже радію, що мене взяли сюди, що в мене є можливість ходити в цю школу".

Денис Гуренко
Денис Гуренко. Фото: Суспільне Тернопіль

Секцію баскетболу в соціально-спортивній школі відвідує 12-річна Марія Богун.

"У мене є тут друзі і мені комфортно з ними спілкуватися. Я дуже чекаю тренувань, щоб поспілкуватися з ними. Моя старша сестра теж займалася в "Реалі", але на футболі. Я теж хотіла піти, але склалися обставини, що я пішла на баскетбол".

Марія Богун
Марія Богун. Фото: Суспільне Тернопіль

Нове приміщення для соціально-спортивної школи шукали від липня минулого року, розповів її керівник Ярослав Несторович. Каже, договір з церквою, в якої орендували попереднє, достроково розірвали через те, що священнослужителі хотіли облаштувати там благодійну їдальню. На ремонт нового приміщення витратили мільйон сімсот тисяч гривень. Ці гроші надав один із партнерів.

"Це колишня бібліотека медичного університету, яка три роки тому, чи чотири, згоріла. Тут приміщення три роки було закрите. Ми довгий час його обстежували, дивилися. Зробили ідеальне, шикарне приміщення, яким задоволені наші бенефіціари, батьки їхні і багато людей дотичних до нас і до організацій, які з нами співпрацюють".

Ярослав Несторович
Ярослав Несторович. Фото: Суспільне Тернопіль

Соціально-спортивну школу фонду "Реал Мадрид" у Тернополі відвідують 310 дітей, каже Ярослав Несторович.

школа "Реал Мадрид"
Заняття в соціально-спортивній школі "Реал Мадрид". Фото: Суспільне Тернопіль

За його словами, фінансують проєкт українські та іспанські благодійні фонди і громадські організації, а також підприємці. Тернопіль — перше місто в Україні, де у 2018 році почав діяти цей проєкт. Зараз такі соціально-спортивні школи є на Хмельниччині, в Ірпені та Києві. Їх відвідує більше тисячі дітей.

На початок