"Норд-дрон": дружина загиблого командира "Сталевої Сотні" Сергія Коновала організувала виробництво дронів у Тернополі

"Норд-дрон": дружина загиблого командира "Сталевої Сотні" Сергія Коновала організувала виробництво дронів у Тернополі

Дружина командира "Сталевої Сотні" Сергія Коновала Ольга організувала виробництво FPV-дронів у Тернополі. Зробила це, щоб помститися за загибель чоловіка. Безпілотники назвали позивним бійця "Норд". До виготовлення FPV-дронів долучилися друзі та знайомі Сергія Коновала.

"Дрони це потужно. Це те, що він би оцінив"

Ольга Коновал розповідає, виготовлення дронів — ідея чоловіка.

"Сьогодні бажання помсти в мені дуже велике і я не з тих людей, які просто будуть ночувати і жити на кладовищі. Я вирішила пригадати для себе, що було цінним для Сергія. Він завжди говорив, що цю війну можна виграти лише дронами, це було його бачення. Його ідеєю було розпочати виробництво для нас, тобто для "Сталевої сотні", і збільшити ці масштаби до державних. Тому виробництво насправді запустив Сергій, але враховуючи те, що ми з ним постійно були в зоні бойових дій, і ресурсу та вільного часу було мало, то виробництво це насправді запустив Сергій, але потужність його, на жаль, збільшилася після загибелі Сергія. Тому я розумію, що дрони — це потужно, це те, що він би оцінив. Це те, що ми можемо зробити і, відповідно, той ресурс, який я раніше витрачала на сім’ю, на Сергія, на наші стосунки, я повністю витрачаю на це виробництво".

Сталева Сотня Ольга Коновал
Ольга Коновал, дружина загиблого командира "Сталевої Сотні" Сергія Коновала. Суспільне Тернопіль

"Середня ціна FPV-дрона — 350 доларів"

До виготовлення FPV-дронів долучилися друзі та знайомі Сергія Коновала. Серед них — Владислав. Чоловік має шестирічний досвід роботи з безпілотними літальними апаратами, але масовим виробництвом дронів почав займатися під час повномасштабної війни. Для "Сталевої сотні" роблять восьмидюймові дрони-камікадзе.

"Це восьмидюймовий дрон. Вісім дюймів — це діаметр оберту гвинта. Використовуємо карбонову раму для того, щоб дрон був доволі міцним, стійким. Тут аналогове відео — одне з найпростіших, але чудово для камікадзе, оскільки ці дрони розраховані на те, щоб носити корисний вантаж, а носять вони в середньому 1300 грамів і орієнтовна віддаль їхнього польоту — 10 кілометрів. Але може бути 11-12 кілометрів, усе залежить від погодних умов на місці, де працюють хлопці".

FPV-дрон
Владислав, інженер виробництва. Суспільне Тернопіль

Один такий дрон складають 3-4 години. Вартість виробництва залежить від деталей та параметрів.

"Деталі купуємо скрізь, де їх можливо взяти, просто вибираємо перевірених виробників, хоча і в них буває брак. Усі деталі перевіряємо ще на етапі збірки, щоб не поставити браковану деталь. Є моменти, які ми не можемо передбачити і перевірити на етапі збірки, тому були випадки, коли ми вже під час тестових польотів визначали, що є проблемний дрон, і проводили заміну деталі. Один з найдешевших дронів, який можна зібрати — це від 250 доларів. Медіана буде в районі 350 доларів за хороший дрон такого розміру зі схожими деталями та параметрами".

Збір FPV-дрона
Владислав збирає FPV-дрон. Суспільне Тернопіль

Владислав розповідає про етапи збору дронів.

"Давайте розпочнемо з найпростіших деталей, з яких складається дрон. Контролер — це серце дрона. До нього підпаюємо конектори та приймач управління. Також у нас є відеосистема, вона розрахована на 2,5 вати потужності відеосигналу. Окремо є приймач управління, він низькочастотний. До рами монтуємо мотори. Рама у нас класична, хрестоподібна. До неї вмонтовуємо ще одну плату, яка відповідає за те, як поводять себе мотори, тобто їхні оберти. Плюс додаємо конектор для з’єднання з основною платою управління і вихід для під’єднання основного живлення дрона. Наступний етап — це вже припаяні мотори та змонтована камера дрона. Камера істотно відрізняється від звичних для нас компаній "DJI" чи "MAVIC", але вона має єдине призначення — довести дрон до цілі й пілоту її цілком достатньо, щоб бачити все, що потрібно. Також маємо змонтовані кріплення для антен — відеоантени та антени управління. Даний варіант кріплення саме в горизонтальному положенні — це побажання наших пілотів, для яких ми робимо ці дрони. Можливе також виконання у вертикальному варіанті. Усі кріплення зроблені з доволі м’якого пластику, спроєктовані та виготовлені нами суто під наші потреби. Такий варіант пластику нам забезпечує те, що ми впевнені, що при транспортуванні усе доїде так, як треба, і нічого не зламається, і не потрібно буде нічого переробляти. І один з основних компонентів — це акумулятор, без якого дрон нікуди не полетить. Акумулятори збираються в Україні, з літійованих елементів, в загальному цього акумулятора вистачає на 10-12 кілометрів з 1300 грамів ваги".

Перед тим, як віддати дрони на фрон, їх тестують.

"Усі наші дрони ми перевіряємо в польових умовах на хорошому полігоні. Перевіряємо їхню вантажопідйомність, їхню керованість і також якість зв’язку на потрібних нам відстанях".

Тестування FPV-дрона
Владислав показує, як літає виготовлений ним FPV-дрон. Суспільне Тернопіль

"Я використала позивний Сергія та назвала безпілотники "Норд-дрон"

Назвали дрони позивним Сергія Коновала – "Норд".

"Це слово в іншу сторону читається як "дрон". І коли хтось це помічав, Сергій завжди робив вигляд, що це так задумано. Він знав про це і такий: "Так, так, так". Хоча насправді в нього цей позивний був ще задовго до того, як почали дронами літати, і це зв’язано з подорожами, а не з дроном. Але це те, що ми використали і я назвала "Норд-дрон". Зараз нам друзі розробляють логотип.

Помста за Сергія Коновала
Волонтерка Ольга Коновал. Суспільне Тернопіль

Наразі виготовили більше 200-сот FPV-дронів, каже Ольга Коновал. Далі планують нарощувати темпи виробництва, для цього збирають донати на помсту.

"Це виробництво сьогодні не лише для нашої роти, але й для підрозділів, з якими ми дружимо, з якими я дружу, і які зголосилися взяти участь в помсті. І також це проєкт для того, щоб інші волонтери могли купувати якісні дрони. Тому що ми стикнулися з тим, що дрони, зібрані на кухні, не до кінця якісні, і коли приїжджають якісь вироби на фронт, дуже багато доводиться перепаювати і, на жаль, є навіть та частина дронів, яка непридатна для польотів. Тому тут цінність в тому, що ми виготовляємо самі напряму з нашими дронщиками, ми можемо дуже швидко адаптовуватися під їхні потреби. Також цінність у тому, що комерційної та бізнес-складової в цій ідеї немає в принципі. Це ідея лише про те, щоб якнайшвидше виграти, щоб хлопці воювали якісною технікою і щоб ми були корисні".

Виробництво FPV-дронів
Виробництво FPV-дронів на помсту за Сергія Коновала. Суспільне Тернопіль

Тернополянин Сергій Коновал пішов на війну в 2014 році, будучи студентом. За 10 років пройшов шлях від парамедика до командира стрілецької роти 67-ої окремої механізованої бригади. Під час АТО брав участь у бою в Пісках, поблизу Донецького аеропорту, а коли почалася повномасштабна війна — звільняв від окупантів Київ, Харків і тримав оборону на Донеччині. 6 квітня Сергій Коновал загинув поблизу міста Часів Яр Бахмутського району Донецької області.

На початок