"В один день донька залишилася без тата і хресного". На війні загинув тернополянин Тарас Петришин із позивним "Химера"

"В один день донька залишилася без тата і хресного". На війні загинув тернополянин Тарас Петришин із позивним "Химера"

На війні загинув тернополянин Тарас Петришин із позивним "Химера"
Тарас Петришин. Ольга Коновал/Fb

Вчора, 6 квітня, на фронті загинув тернополянин Тарас Петришин із позивним "Химера". Він воював у 2-ій стрілецькій роті 2-го стрілецького батальйону 67-ої окремої механізованої бригади, був заступником командира "Сталевої сотні". Загинув боєць разом із командиром Сергієм Коновалом поблизу міста Часів Яр на Донеччині.

Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Сергій Коновал був хресним татом доньки Тараса Петришина, розповіла в Фейсбуці його дружина Тетяна.

У соцмережах побратими, рідні та друзі діляться спогадами про Тараса Петришина. Написала про Химеру й старша лейтенантка ЗСУ Тетяна Запаранюк.

У 2021 році Химера розповів Суспільному, що на війну вирушив у 30 років. Як оберіг із собою возив пасмо волосся своєї доньки.

На сторінці "Правого Сектору" Тернопільщини написали, що Тарас Петришин пішов на війну, незважаючи на хворобу.

"Пішов на фронт попри складнощі зі здоров'ям та цукровим діабетом. Міг з чистою совістю сидіти в тилу поруч з близькими, але як людина честі, яка розуміла, що буде, якщо не зупинити ворога, пішов добровольцем на фронт. Блискуче виконував бойові завдання. І мріяв... Мріяв хоч раз в житті відвести донечку в школу. Любив свою дружину, доньку, близьких і Україну. Людина мужнього духу і самовідданості. Він ще мав написати книжку про цю війну. Так я писав Тарас, ніхто не може писати. Талановитий. Щирий. Непохитний".

Прощання з командиром "Сталевої сотні" Сергієм Коновалом "Нордом" і заступником командира роти Тарасом Петришином "Химерою" відбудеться 9 квітня о 10 годині в Києві на Майдані Незалежності. У Тернополі з воїнами прощатимуться в "Домі печалі" о 19 годині. Чин поховання відбудетья 10 квітня об 11 годині в Тернополі. Поховають бійців на Алеї Героїв Микулинецького кладовища.

На початок