У Тернополі під час забігу зібрали кошти на обладнання для військових

У Тернополі під час забігу зібрали кошти на обладнання для військових

Забіг, благодійність, збір коштів, Тернопіль, травень 2024
У Тернополі відбувся благодійний забіг. Фото: Тернопільська ОВА

У Тернополі відбувся благодійний забіг "Міць. Характер. Перемога". Під час нього збирали кошти на допомогу військовим. Участь взяли пів тисячі людей. Про це розповіла одна з організаторів заходу — керівниця групи соціального розвитку "ЗАХІДНИЙ ХАБ" благодійного фонду "МХП-ГРОМАДІ" Уляна Баранова.

За її словами, долучилися до забігу люди різного віку, наймолодшому учаснику — 1 рік. Учасники були з Тернопільщини, Рівненщини, Хмельницької та Вінницької областей.

"Дорослі долали різні дистанції: 2, 5, 10 та 21 кілометр. Для дітей визначили дистанції 200, 400 та 800 метрів. Також був ще один універсальний маршрут для усіх учасників, його протяжність становила 2 кілометри. Щоб взяти участь, потрібно було зробити благодійні внески. Ціна була фіксована і залежала від терміну реєстрації: за місяць-півтора до забігу — по 450 гривень з учасника, а в останні дні — по 1500 гривень, це вартість за участь у забігу дистанцією 21 кілометр. Завдяки внескам зібрали 260 тисяч гривень і наша компанія, яка організувала цей захід, подвоїла суму — додала майже ще стільки ж. То ж всього зібрали 500 тисяч гривень".

Забіг, благодійність, збір коштів, Тернопіль, травень 2024
У Тернополі відбувся благодійний забіг "Міць. Характер. Перемога". Фото: Тернопільська ОВА

Уляна Баранова каже, за ці кошти уже придбали обладнання для 105 окремої бригади тероборони ЗСУ, яке було потрібне військовим. Це обладнання одразу передали бригаді у той день, коли проводили забіг.

Переможці забігу отримали грошові винагороди та подарунки.

На початок