Туристичний маршрут Camino Podoliсo планують розширити додатковим шляхом через Тернопільщину

Туристичний маршрут Camino Podoliсo планують розширити додатковим шляхом через Тернопільщину

Шлях святого Якова
Зустріч експертів з туризму, на якій обговорювали розширення маршруту Camino Podolico. Фото: Марина Яцків

"Шлях Святого Якова" — європейський паломницький шлях, яким щороку проходять тисячі пілігрімів. Головна мета паломників — пройти не менше 100 кілометрів і зупинитися в місті Сантьяго-де-Компостела, де знаходяться мощі апостола Якова в місцевому соборі. В Україні є Camino Podoliсo — "Подільський шлях Святого Якова", який з'єднує Вінницю з Кам’янцем-Подільським. Його планують розширити додатковим шляхом, який пройде через Тернопільську область.

Про це Суспільному повідомила тернопільська турблогерка, менеджерка з туризму Марина Яцків.

"Проєкт Camino Podoliсo потребує розширення, аби стати успішнішим. Тому в Кам'янці-Подільському відбулася стратегічна сесія з його розвитку. Окрім обговорення питань функціонування діючого маршруту, важливим на сесії було створення додаткового шляху, який пройде Тернопільською областю".

Camino Podoliсo
Camino Podoliсo планують розширити додатковим шляхом через Тернопільщину. Фото: Марина Яцків

За словами Марини Яцків, цій сесії передувала відеоконференція, в якій взяв участь керівник проєкту "Тепле Поділля" Сергій Підмогильний.

"З цією ініціативою, Тернопілля має реальний шанс стати частиною відомого європейського маршруту. Розглянувши кілька варіантів доповнення маршруту Camino Podoliсo, керівник проєкту Олександр Вешелені вирішив провести детальний аналіз територій Чортківського району і в перспективі організувати підсумкову зустріч у Чорткові", — розповів незалежний туристичний експерт Ростислав Яцків.

Camino Podoliсo
Ростислав і Марина Яцківи та Олександр Вешелені. Фото: Марина Яцків

"Громаді Чорткова важливо бути долученими до найцікавіших туристичних проєктів, адже місто має необхідну інфраструктуру для пілігримів Camino Podoliсo", — сказав під час обговорення міський голова Чорткова Володимир Шматько.

Camino Podoliсo
На Хмельниччині відбулася зустріч експертів з туризму, на якій обговорювали розширення маршруту Camino Podoliсo. Фото: Марина Яцків

На початок