Двоє військових з Тернопільщини, звільнених з полону, зустрілися з рідними

Двоє військових з Тернопільщини, звільнених з полону, зустрілися з рідними

Двоє військових з Тернопільщини, звільнених з полону, зустрілися з рідними
. Фото: Тернопільська ОВА

Двоє військових з Тернопільщини, звільнених з полону, зустрілися з рідними. Це Михайло Діанов з позивним "Борода" та Катерина Поліщук з позивним "Пташка". Про це повідомили на сторінці Тернопільської обласної військової адміністрації у Фейсбуці.

"В наших все добре. Всім передають вітання та обіймають! Разом з усією країною ми розділяємо радість повернення з полону наших захисниць та захисників", – йдеться у повідомленні обласної адміністрації.

Нагадаємо, захисника "Азовсталі" з Тернополя, старшого сержанта 36-ї бригади Михайла Діанова, фотографія якого розлетілася в соцмережах, звільнили з полону росіян. Про це повідомила його мати Ірина Діанова. Востаннє рідні спілкувалися з ним телефоном всередині квітня. Із заводу військових евакуювали всередині травня. Серед них був також Михайло, боєць із позивним "Борода". Михайло Діанов брав участь у російсько-українській війні з 2015 року. Він доброволець. Окрім військової справи, Михайло займався музикою.

Мати парамедикині Каті, відомої як "Пташка" з "Азовсталі", прокоментувала повернення дівчини з російського полону. Дівчина з травня перебувала в російському полоні.

21-річна Катерина Поліщук вчилась у Тернопільському мистецькому фаховому коледжі. Випустилась з відділення співу у 2020 році. У коледжі її впізнали, коли на початку травня захисник Маріуполя виклав у соцмережі відео, на якому дівчина зі зброєю, у підземеллі "Азовсталі", співає патріотичну пісню.

Після закінчення коледжу дівчина працювала в Києві у мотошколі. Тоді почала волонтерити й пройшла медичні курси. Катерина працювала у військовому госпіталі на Луганщині. З листопада 2021 року вона в складі "Госпітальєрів" була на Донеччині. Надавала медичну допомогу як парамедик військовим і цивільному населенню.

Що відомо

На початок