"Ми виживемо та виграємо". Сергій Ребров повідомив про повернення в Україну після сезону в ОАЕ

"Ми виживемо та виграємо". Сергій Ребров повідомив про повернення в Україну після сезону в ОАЕ

"Ми виживемо та виграємо". Сергій Ребров повідомив про повернення в Україну після сезону в ОАЕ
AP

І наголосив, що разом з усіма буде захищати країну від Росії.

Колишній тренер "Динамо" Сергій Ребров, який наразі працює з клубом "Аль-Айн", що виступає в ОАЕ, розповів про бажання повернутися в Україну на тлі повномасштабного вторгнення Росії.

В Україні триває 14-а доба з моменту початку повномасштабного вторгнення Росії. Бойові дії тривають одразу за кількома напрямами.

Читайте також: Вторгнення Росії. День чотирнадцятий. Онлайн

Сергій Ребров одним із перших відреагував на повномасштабне вторгнення Росії в Україну. Разом із футболістами, що виступають в іноземних чемпіонатах, він перенарахував кошти у фонд допомоги армії на 16 мільйонів гривень.

Ребров все ще залишається тренувати "Аль-Айн". Але розповів, що після закінчення сезону хоче повернутися в Україну.

"Я маю роботу тут, але як тільки сезон буде завершено, я повернуся додому, до своїх людей. Як тільки зможу, то повернуся. Буду боротися. Кожен вийде на вулиці, ми єдині як одне ціле. Світ запитує, як українцям вдається захищати своїх людей. Це тому що люди виходять на вулиці і борються, усі ми як одне ціле і знаємо, що нам робити".

"Звісно, я візьму у руки зброю. Ми виживемо. Переможемо. Не бачу жодних компромісів, зокрема з Путіним, він просто хоче зайти у Київ та показати, що окупував всю Україну. У нього немає бажання йти на компроміс, ми ж будемо битися за наших людей та стояти до кінця. Ми зараз боремося за нашу країну, і хочемо самі визначати власну долю, а не дозволяти це робити іншим".

Ребров упродовж шести місяців поспіль ставав найкращим тренером місяця в ОАЕ. Зараз його "Аль-Айн" очолює турнірну таблицю чемпіонату, маючи 43 очки та перевагу у чотири очки над найближчим переслідувачем "Аль-Вахдою".

Чемпіонат ОАЕ закінчується 6 травня.

Як українські спортсмени реагують на вторгнення РФ в Україну

На початок