Росія та Білорусь не допущені на Паралімпіаду-2022 навіть у нейтральному статусі

Росія та Білорусь не допущені на Паралімпіаду-2022 навіть у нейтральному статусі

Росія та Білорусь не допущені на Паралімпіаду-2022 навіть у нейтральному статусі
. AP

За день перед стартом Паралімпійських ігор вирішили відмовити спортсменам в участі.

Спортсмени з паралімпійських комітетів Росіх та Білорусі не виступлять взагалі на Паралімпіаді-2022. Про це повідомляє офіційний сайт Міжнародного паралімпійського комітету.

Рішення проти недопуску атлетів цих країн навіть у статусі нейтральних спортсменів було прийнято за день перед стартом Паралімпіади-2022. У Міжнародному паралімпійському комітеті це пояснили масовими зверненнями від представників інших країн, які погрожували знятися зі змагань, а також погіршенням ситуації у паралімпійському селищі.

За день перед стартом Паралімпіади-2022 МПК дозволив надати участь спортсменам з Росії та Білорусі змагатися у статусі нейтральних атлетів. Попри те, що перед цим Міжнародний олімпійський комітет рекомендував усім організаціям відмовити командам з Росії та Білорусі змагатися на міжнародних змаганнях.

Читайте також: Атлетів з Росїі та Білорусі допустили до Паралімпіади-2022 у нейтральному статусі

Таким чином, участь на Паралімпіаді-2022 візьмуть 49 команд. Серед них і паралімпійська збірна України, яка відправилася у Пекін для участі на Іграх.

Читайте також: Збірна України в повному складі вилетить на Паралімпійські ігри-2022

Росію та Білорусь не вперше карають відстороненням від спорту. Більшість інших міжнародних організацій дискваліфіковує спортсменів через повномасштабне вторгнення Росії, яке підтримується Білоруссю.

Паралімпіада-2022 розпочнеться у п'ятницю, 4 червня.

Санкції міжнародної спортивної спільноти проти Росії

На початок