"У мене розбите серце". Чому норвезька біатлоністка достроково завершила виступ на Олімпіаді-2022

"У мене розбите серце". Чому норвезька біатлоністка достроково завершила виступ на Олімпіаді-2022

"У мене розбите серце". Чому норвезька біатлоністка достроково завершила виступ на Олімпіаді-2022
. AP

Норвежка достроково закінчила виступ на Олімпіаді-2022.

Норвезька біатлоністка Інгрід Тандреволл завершила виступ на Олімпійських іграх-2022. Представники збірної Норвегії провели спеціальну пресконференцію в Китаї, на якій біатлоністка та лікар команди оголосили про рішення достроково припинити виступи Інгрід на Зимових Іграх.

Це сталося після того, як у двох поспіль гонках у Тандреволл виникали проблеми зі здоров'ям: вона ледь не втратила свідомість у спринті, а після переслідування не змогла самостійно покинути фінішну зону (її виносили).

Незадовго після інциденту Тандреволл у своїх соцмережах написала, що "продовжуватиме боротися". Однак на пресконференції було заявлено, що через медичні причини вона більше не стартуватиме на Олімпіаді та повертається в Норвегію.

Відповідно, Інгрід Тандреволл не змагатиметься в естафетній гонці (її замінить Каролін Кноттен), а також у гонці з масовим стартом. Норвежка покидає Пекін без особистої медалі, хоча була близька до неї у переслідуванні (якби не проблема зі здоров'ям на останньому кілометрі).

Як пояснили це рішення біатлоністка та лікар

"Станом на зараз, зрозуміло, що мені не дозволять більше стартувати на Олімпіаді. Це з медичних причин. Звісно, мені прикро. У мене розбите серце, але не через здоров'я. Очевидно, що я хотіла б продовжувати", - заявила Інгрід.

Відповідальність за рішення про відправлення Тандреволл додому взяв на себе лікар команди, Ларс Колсруд.

"Я прийняв це рішення. Я знав, що це погана новина для Інгрід, але інколи треба ухвалити погане рішення для спортсмена, щоб захистити його", - заявив Колсруд.

Він пояснив, що рішення прийняте через два подібні випадки, які трапилися з Тандреволл у двох різних гонках. А оскільки провести повноцінне обстеження на Олімпіаді не можна, це краще зробити в Норвегії.

"Коли це трапляється двічі поспіль, ми не хочемо ризикувати. Ми хочемо повністю обстежити Інгрід: те, що ми можемо зробити в готелі, неспіврозмірно до того, що ми можемо вдома. Ми провели усю ніч у контакті з тими, хто обстежував Інгрід вдома, щоб зібрати усі документи. Коли вона повернеться додому, відбудеться нове обстеження", - доповнив лікар.

Окрім того, Тандреволл відповіла на запитання, що саме трапилося з нею на фініші гонки переслідування: "Я й сама не знаю, заледве дісталася до фінішу, ледь могла пересувати ногами уперед. Це розпач, коли до фінішу залишається 200 метрів".

Що відбулося з Тандреволл на Олімпіаді-2022

Чи були такі ситуації з Тандреволл раніше

Це уже втретє у Інгрід Тандреволл виникають проблеми під час проходження біатлонної гонки. Уперше це сталося взимку 2021 року - тоді під час змагань в Обергофі норвежка впала, не закінчила гонку, у неї діагностували проблему з серцем.

На початок