Лікарі оголосили вердикт щодо майбутнього у спорті норвезької біатлоністки Тандреволл

Лікарі оголосили вердикт щодо майбутнього у спорті норвезької біатлоністки Тандреволл

Лікарі оголосили вердикт щодо майбутнього у спорті норвезької біатлоністки Тандреволл
AP

Спортсменка достроково закінчила виступи на Олімпіаді-2022 через проблеми зі здоров'ям.

Норвезька лижниця Інгрід Ландмарк Тандреволл - одна зі спортсменок, які зазнали проблем зі здоров'ям під час виступів на Олімпіаді-2022. Норвежка майже втратила свідомість під час спринту й потім ледь завершила гонку переслідування, в якій була близькою до "бронзи".

Ці проблеми зі здоров'ям Тандреволл не стали першими для неї. На етапі Кубка світу в Обергофі у сезоні 2021/22 норвезька біатлоністка також дійшла з дистанції. Тож, після дострокового припинення виступів на Олімпіаді, спортсменка відправилася на обстеження до лікарів щодо перевірки її стану здоров'я.

Читайте також: "Продовжуватиму боротися". Емоції норвезької біатлоністки Тандреволл після інцидентів на Олімпіаді

Повернувшись додому у Норвегію, Тандреволл провела низку медичних тестів, а також ходила до кардіологів для того, щоб з'ясувати, чи є колапси результатом погіршення роботи серця. Після цього норвежка дала інтерв'ю місцевому каналу TV2, у якому розповіла, що саме їй сказали лікарі.

Чи зможе Тандреволл продовжити виступи у біатлоні?

Норвезька біатлоністка не деталізувала конкретно, що саме було виявлено лікарями під час медичних тестів. Проте вона зможе взяти участь у першому ж постолімпійському етапі Кубка світу, що відбудеться у фінському Контіолагті, який розпочнеться 3 березня.

"Важко зрозуміти постфактум, що саме сталося або ж не сталося. Але я отримала вердикт [лікарів], який свідчить, що нічого страшного зі мною не сталося. У четвер я маю отримати дозвіл від лікаря, щоб брати участь у наступних змаганнях", - сказала Тандреволл.

"Була у кардіологів, проходила щоденні процедури ЕКГ, комп'ютерну томографію. Думаю, це особиста інформація, які саме тести я робила у цей час. Але я отримала дозвіл на те, щоб далі змагатися у лижних гонках, тому справи йдуть досить добре".

Читайте також: "У мене розбите серце". Чому норвезька біатлоністка достроково завершила виступ на Олімпіаді-2022

Що відомо

  • 25-річна Інгрід Ландмарк Тандреволл взяла участь у других Олімпійських іграх в кар'єрі. У Пхьончхані вона не виграла жодної медалі (в естафеті норвежки посіли четверте місце).
  • У Пекіні Тандреволл двічі фінішувала у топ-10 (у Пхьончхані норвежка фінішувала нижче топ-40). В індивідуальній гонці норвезька біатлоністка фінішувала восьмою, а у спринті – п'ятою. Персьют вона завершила на 14-му місці.
  • Тандреволл є триразовою чемпіонкою світу в естафеті, а також тричі була призеркою світової першості в особистих змаганнях: "срібло" у спринті (2019) і масстарті (2021) та "бронза" в індивідуальній гонці (2021).
  • У сезоні 2021/22 Кубка світу Тандреволл лише одного разу фінішувала у квітковій церемонії в особистих гонках – п'яте місце у спринті в Обергофі. Також вона здобула два "золота" в естафетах: у змішаній в Обергофі та в жіночій у Антгольці.
На початок