Українка Морквич здобула "срібло" Паралімпіади у фехтуванні на рапірах. Це 34 медаль України у Токіо

Українка Морквич здобула "срібло" Паралімпіади у фехтуванні на рапірах. Це 34 медаль України у Токіо

Українка Морквич здобула "срібло" Паралімпіади у фехтуванні на рапірах. Це 34 медаль України у Токіо
. Facebook Наталії Морквич

П'ята медаль України у парафехтуванні.

Україна виборола 34 медаль Паралімпійських Ігор у Токіо. Українка Наталія Морквич стала срібною призеркою у фехтуванні на рапірах (клас - А).

Морквич змагалася у першому у своїй кар'єрі особистому фіналі Паралімпійських Ігор. У Ріо-де-Жанейро українська парафехтувальниця до цієї стадії не дійшла.

Без фіналу розпочався виступ для Морквич і на Іграх у Токіо. Хоча згодом у жіночій шпазі вона разом із Євгенією Бреус та Оленою Федотою завоювали історичну для України срібну нагороду у командній першості.

Читайте також: Україна уперше в історії виграла медаль у командному фехтуванні на Паралімпіаді

У перший фінал у особистій першості Морквич пройшла лише на четвертий день змагань. У фехтуванні на рапірі вона здобула сім поспіль перемог перед тим, як зустрітитися у фіналі проти китаянки Гу Хайян.

Виграти восьмий поспіль бій на Паралімпіаді-2020 Морквич не змогла. Хоча українка вийшла уперед завдяки двом уколам, китаянка завдяки активності змогла випередити Морквич - 11:4.

У заключному відрізку Морквич завдала чотири уколи по китаянці. Але у відповідь українка отримала стільки ж - відповідно, паралімпійською чемпіонкою стала Гу Хайян, а Морквич - срібною призеркою.

Це п'ята медаль України у фехтуванні на Паралімпіаді-2020. І четверта срібного гатунку - крім медалей у командній першості з шпаги, Україна виграла "срібло" у чоловічій та жіночій шаблях зусиллями Артема Манька та Олени Федоти.

Читайте також: Третє "срібло" Паралімпіади-2020 для України: його здобула фехтувальниця Федота

Усі медалі України на Паралімпіаді-2020

Хто така Наталія Морквич

  • 29-річна українська парафехтувальниця, представниця Львівської області.
  • Для Морквич Паралімпіада у Токіо - друга у кар'єрі. У 2016 році, змагаючись у Ріо-де-Жанейро, українка стала дев'ятою у фехтуванні на рапірах.
  • Морквич - 3-разова чемпіонка світу (2015 та двічі 2017 році), а також 2-разова чемпіонка Європи (в особистій та командній шаблі у 2018 році).
  • Морквич виступає у фехтуванні на візках після того, як у 2007 році через ДТП втратила ногу.
На початок