Україна уперше в історії виграла медаль у командному фехтуванні на Паралімпіаді

Україна уперше в історії виграла медаль у командному фехтуванні на Паралімпіаді

Україна уперше в історії виграла медаль у командному фехтуванні на Паралімпіаді
. Politeka

У фіналі українки не змогли здолати Китай.

Жіноча збірна України з фехтування на шпагах виграла срібну нагороду у командній першості. У фіналі українські фехтувальниці поступилися із розгромним рахунком команді Китаю.

Для України це перша в історії медаль на Паралімпійських Іграх саме у командній першості. Ані чоловіки, ані жінки у будь-якому із видів зброї перед Іграми у Токіо нагороди не здобували.

При цьому українки підходили до фінальної зустрічі у якості претенденток на золоті нагороди. У попередньому раунді українські фехтувальниці у складі Євгенії Бреус, Наталії Мандрик та Олени Федоти здобули усі три перемоги, причому збірну США українки розгромили з результатом 45:13.

Читайте також: Україна здобула третє "золото" Паралімпіади-2020: його виграла плавчиня Стеценко

У півфіналі Україна завдала поразки Гонконгу, після чого на неї очікувала зустріч проти китайських фехтувальниць.

Проти Китаю українки зустрічалися у попередньому раунді Паралімпіади-2020. Представницям України вдалося здобути перемогу з мінімальним рахунком за уколами - 45:44.

Однак у фіналі українські фехтувальниці не змогли нав'язати боротьбу. Вже за підсумками стартових двох раундів перевага Китаю над Україною складала дев'ять уколів - 10:1.

За підсумками п'яти раундів підсумок протистояння був майже вирішеним - Китай лідирував з результатом 25:8. Українкам потрібно було активізуватися та завдати максимум уколів, не дозволяючи суперницям у відповідь зробити жодного.

Проте українки виграли лише останні дев'ятий раунд, який вже не вирішував нічого. У підсумку 45:17 - українки стають срібними призерками Паралімпіади-2020.

Це четверта медаль України у парафехтуванні на Паралімпіаді-2020. Перед цим Олена Федота та Євгенія Бреус виграли срібну та бронзову нагороди.

Читайте також: Третє "срібло" Паралімпіади-2020 для України: його здобула фехтувальниця Федота

Усі медалі України на Паралімпійських Іграх

На початок