Обстріли Полтавщини: скільки грошей відшкодували за пошкоджене майно

Обстріли Полтавщини: скільки грошей відшкодували за пошкоджене майно

Обстріл Великосорочинської громади
Наслідки обстрілу у Великосорочинській громаді 4 листопада 2023 року. Фото: Суспільне Полтава

Через обстріли, які російська армія завдавала з початку повномасштабного вторгнення, поруйновано інфраструктуру у 16 громадах Полтавщини. У половини із них є пошкоджені оселі.

Про це Суспільному відомо із офіційного сайту Полтавської обласної військової адміністрації.

50 власникам пошкоджених будинків погодили виплату компенсації із держбюджету на загальну суму понад 4,2 мільйони гривень. 44 людини вже отримали гроші.

Згідно з інформацією, яку зазначили на сайті Полтавської ОВА, заявки на компенсації подають за програмою "єВідновлення". Їх розглядають спеціальні комісії, які є у кожній громаді. Вони підтверджують або спростовують пошкодження майна.

Із 77 заяв, які подали за допомогою порталу "Дія", погодили виплату грошей для 50. Через надання недостовірної інформації відмовили у виплаті 18 людям. Іще щодо п’яти розгляд зупинили до моменту підтвердження інформації щодо заявників, а ще чотири запити перебувають на розгляді.

Останній обстріл, про який офіційно повідомляв начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін, стався 4 листопада 2023-го року. Тоді пошкоджень зазнали більше 16 будинків у Великосорочинській громаді Миргородського району. Одна жінка загинула. Травмувалися, зокрема, двоє дітей.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок