За "донати" у комп'ютерній грі слідкував за ЗСУ: триває суд над миколаївським геймером

За "донати" у комп'ютерній грі слідкував за ЗСУ: триває суд над миколаївським геймером

За донати у гру слідкував за ЗСУ
Обвинувачений під час судового засідання. Центральний районний суд Миколаєва

21-річного студента одного з миколаївських вишів підозрюють Частина 3 статті 114-2 Кримінального кодексу України у співпраці з РФ та поширенні інформації про розташування підрозділів Збройних сил України. За виконану роботу йому надсилали "донати" в комп’ютерну гру.

Про це повідомляє Центральний районний суд Миколаєва.

За інформацією правоохоронців, підозрюваний, маючи проросійські погляди та використовуючи псевдонім, зареєструвався в програмі для обміну повідомленнями й розпочав листування з представником Росії.

"Представник Росії за грошову винагороду запропонував підозрюваному надавати інформацію про дислокацію та переміщення підрозділів ЗСУ, на що той погодився", — йдеться в повідомленні.

У Миколаєві чоловік за донати у гру слідкував за ЗСУ
Дослідження письмових доказів. Центральний районний суд Миколаєва

Надалі, студент збирав та надсилав інформацію, зокрема із зазначенням точних адрес, опису, географічних орієнтирів на місцевості, місць, де, на його думку, дислокуються підрозділи ЗС України. Мова йшла, в основному, про навчальні, медичні заклади та об’єкти інфраструктури.

За інформацією суду, чоловік знав, що інформація буде передаватись представникам спецслужб РФ для подальшого здійснення збройної агресії проти України. За це він отримував гроші, які перераховувались на його акаунт в онлайн-грі російського виробництва.

Станом на 13 червня суд досліджує письмові докази. Зокрема дослідили протоколи НСРДНегласні слідчі (розшукові) дії з додатками у вигляді фото- та аудіофайлів на електронних носіях інформації. На файлах містилось листування обвинуваченого, що стосувалось передачі інформації про дислокацію підрозділів ЗС України.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок