Компенсації за пошкоджене майно на Миколаївщині перевищили 330 мільйонів гривень

Компенсації за пошкоджене майно на Миколаївщині перевищили 330 мільйонів гривень

Ключі від квартири
Ключі від квартири. Getty Images

За програмою єВідновлення жителям Миколаївщини виплачено компенсацію за пошкоджене майно на загальну суму понад 330 мільйонів гривень. З початку дії програми в регіоні отримано 6897 заяв.

Про це повідомляє Миколаївська обласна військова адміністрація.

Комісія з надання компенсації затвердила надання компенсації на суму більше ніж 428,875 мільйона гривень для 4100 заявників, йдеться у повідомленні.

З них 3765 власникам житла виплачено перший платіж компенсації на загальну суму понад 326,331 мільйона гривень, а 40 власників отримали другий платіж на суму більше ніж 4,372 мільйона гривень. Ці кошти призначені для ремонту житла, яке пошкоджене внаслідок російських обстрілів.

Перший платіж нараховується у сумі 70 відсотків, а другий — 30 відсотків після використання першого платежу.

За постановою Кабінету Міністрів України від 30 травня 2023 року № 600 "Про затвердження Порядку надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна", загальна кількість заяв на купівлю майна в компенсацію за знищене майно становить 1140.

Після розгляду комісією заявок, за позитивним рішенням 606 власників отримали компенсацію у вигляді сертифікатів на покупку житла на загальну суму понад 784,654 мільйона гривень. Додатково вісім громадян отримали грошову компенсацію для будівництва житла замість зруйнованого на суму більше ніж 11,270 мільйона гривень.

Подати заявку про пошкоджене або зруйноване майно можна на порталі чи в застосунку Дія, а також через ЦНАП або нотаріуса.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок