На Миколаївщині щодня фіксують випадки пожеж на полях та лісосмугах — ДСНС

На Миколаївщині щодня фіксують випадки пожеж на полях та лісосмугах — ДСНС

Гасіння пожежі
Гасіння осередків, де залишився вогонь, Миколаївщина. ГУ ДСНС у Миколаївській області

На Миколаївщині щоденно фіксують випадки пожеж на полях та лісосмугах. 11 червня виникло чотири загоряння. Загалом вигоріло 13 гектарів пшениці, майже три гектари ячменю та два гектари лісосмуг. Від полум'я врятували 23 гектари пшениці та поле ячменю.

Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Миколаївській області.

Три пожежі виникли у Баштанському районі: за межами села Галаганівка, селища Широке, селища Садове, ще одна у Миколаївському районі — у селі Мирне.

"З пожежами, що виникли в Баштанському районі боролись вогнеборці 24 державної пожежно-рятувальної частини, майже без перерви на перепочинок переїжджали з одного виклику на інший та приборкували полум'я. В одному з епізодів їм допомагала місцева пожежна команда “Лиманець” з Херсонщини", — розповіли надзвичайники.

Статистика, як бачимо, геть не втішна. Тож, в черговий раз закликаємо  громадян не нехтувати правилами пожежної безпеки та не провокувати виникнення пожеж!
На Миколаївщині щодня фіксують випадки пожеж на полях та у лісосмугах — ДСНС
Вогонь знищує сільскогосподарські угіддя, Миколаївщина. ГУ ДСНС у Миколаївській області

У відомстві зазначили, що усі пожежі виникли в районах, які були під російською окупацією або в тих, де відбувалися бойові дії.

"І якщо сільськогосподарські угіддя — це вже перевірені ділянки, то лісосмуги нашпиговані ворожими пастками та боєприпасами. Крім того, слід розуміти, що під дією погодних факторів вогонь з оброблених полів може перекинутись і на необстежені або потенційно небезпечні ділянки", — йдеться в повідомленні ДСНС.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок