Загрожує довічне: у Миколаєві судитимуть чоловіка, підозрюваного у держзраді

Загрожує довічне: у Миколаєві судитимуть чоловіка, підозрюваного у держзраді

Миколаївець співпрацює з РФ
Підозрюваний. СБУ/Прокуратура

У Миколаєві судитимуть чоловіка, якого підозрюютьЗа частиною 2 статті 111 Кримінального Кодексу України у зборі розвідданих про Сили оборони поблизу акваторії Чорного моря. За даними прокуратури, підозрюваний встановив таємне відеоспостереження за кораблями та розташуванням ЗСУ.

Про це сьомого червня повідомили на сайті Миколаївської обласної прокуратури.

За даними слідства, 32-річний житель Миколаєва виявися електриком місцевої компанії, якого спецслужби РФ завербували наприкінці 2023 року. Чоловік збирав інформацію про розташування ЗСУ, військові кораблі та морські судна торговельного флоту України, які експортують агропродукцію.

"Для цього фігурант встановив декілька камер для прихованого відеоспостереження на технологічних спорудах поблизу морського порту, які мали здійснювати безперервну онлайн-трансляцію морського та річкового трафіків з наданням віддаленого доступу ворогу", — йдеться у повідомленні прокуратури.

Крім того, ще одним завданням підозрюваного було виявлення блокпостів ЗСУ, у тому числі військових шпиталів та навчальних центрів.

Чоловіка затримали у лютому 2024 року під час встановлення ще однієї вебкамери. Станом на сьоме червня затриманий перебуває під вартою. Чоловіку загрожує довічне ув’язнення.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок