Вечір джазу на *8 причалі: у Миколаєві відбувся концерт "Performance BIG BAND"

Вечір джазу на *8 причалі: у Миколаєві відбувся концерт "Performance BIG BAND"

У Миколаєві на *8 причалі увечері другого червня відбувся концерт гурту "Performance BIG BAND", який зібрав понад 1000 глядачів. Під час заходу містяни збирали гроші на підтримку митців та потреби Збройних сил України.

Про це кореспондентам Суспільного розповів керівник колективу Володимир Алексєєв.

Люди скучили за гарними заходами. На *8 причалі востаннє джазовий концерт великий ми робили у червні 2021 року. Це був дводенний джазовий фестиваль.
Володимир Алексєєвкерівник гурту

Володимир Алексєєв каже, не очікував, що прийде так багато людей. Концерт задумувався як "квартирник" — виступи перед невеликою кількістю глядачів, здебільшого знайомих.

"Грають солісти нашого гурту: Сергій Чепеленко – гітара, Юрій Руль – саксофон, Володимир Алексєєв – фортепіано і Мері Л – вокал", — перелічує чоловік.

Миколаївець Михайло Гольденберг прийшов на концерт із дружиною. Каже, обов’язково відвідуватимуть такі заходи.

"Така подія для міста Миколаєва дуже потрібне. По-перше, воно нагадує та зазначає, що життя продовжується, незважаючи ні на що. Це прояв такого оптимізму миколаївців, який під час війни особливо потрібен для всіх нас", — стверджує відвідувач концерту.

Миколаївець Михайло Гольденберг разом з дружиною
Миколаївець Михайло Гольденберг разом з дружиною. Суспільне Миколаїв/Федір Бондар

Містяни разом з музикантами зустріли захід сонця. Вхід на концерт, що тривав понад дві години, був вільний. Своїми враженнями поділилися Станіслав і Вікторія.

"Наші враження? Неймовірна атмосфера та захід сонця, музика — прекрасне враження. Ми вперше побували на такому заході. Це дуже цікаво. Яскраві емоції, дуже феєрично, нам цей момент запам’ятається дуже надовго", — кажуть місцеві жителі.

Місцеві жителі Станіслав та Вікторія на *8 причалі під час концерту
Місцеві жителі Станіслав та Вікторія на *8 причалі під час концерту. Суспільне Миколаїв/Федір Бондар

Жителька Миколаєва Тетяна розповідає, що відвідує усі заходи за участю "Performance big band" та усі, що відбуваються на *8 причалі.

"Мені дуже сподобалося. Я вдячна Володимиру Алексєєву за те, що він все це організував. Це дуже об’єднує й підбадьорює, заряджає нас. І мені подобається те, що він щоразу повторює, що це все завдяки ЗСУ і нашим хлопцям, які нас захищають", — говорить Тетяна.

Місцева жителька Тетяна під час концерту
Місцева жителька Тетяна під час концерту. Суспільне Миколаїв/Федір Бондар

Володимир Алексєєв розповів, під час заходу було зібрано близько 20 тисяч гривень для Збройних сил України. Каже, музиканти додадуть кошти та придбають дрон-камікадзе для українських військових.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок