"Вона має бути смачна і красива": як на миколаївському хлібзаводі випікають паски

"Вона має бути смачна і красива": як на миколаївському хлібзаводі випікають паски

На одному з миколаївських хлібзаводів щорічно до Великодня випікають приблизно три тисячі рулетів та пирогів. Паски виготовляють не лише у хлібному, але й у кондитерському цеху.

Кореспондентам Суспільного третього травня показали процес та розповіли про технологію виготовлення пасок, пирогів та рулетів.

Приготування пасок розпочинається із замішування тіста, говорить бригадирка змінної дільниці Лілія Калініна.

"Спочатку ми ставимо тісто, щоб пішла опара. Вона у нас вистоюється дві години. Після цього, ми починаємо замішувати тісто. Потім, як замісили, ми йдемо і на формування. Людина бере, тісто накидуємо у бункер. Тісто закидується на стіл та починаємо формувати з нього, паски, рулети, батони, хліб", — каже вона.

Бригадирка змінної дільниці Лілія
Бригадирка змінної дільниці Лілія. Фото: Юлія Голокоз/Суспільне Миколаїв

Після того, як тісто розклали у форми, його ставлять на вистоювання у тепле місце. Пічку розігрівають до 190 градусів, каже Лілія Калініна.

"Маленька випікається 35 хвилин, а трішки більша пасочка випікається 40 хвилин. І ще більша у нас є — то вона десь 50 хвилин. Вони крутяться у пічці, обдаються гарячим повітрям, і воно у цьому процесі випікається", — пояснює жінка.

Найскладніше у приготуванні — дотримуватися пропорцій, каже пекар-мукосій Лаврентій Ліхачов. Все потрібно робити послідовно.

"Випікаю, саджу в "розстойку", ставлю її у пічку, випікаю при визначеній температурі, вибиваю з форм, складаю, упаковую", — розповідає пекар.

Пекар-мукосій Лаврентій Ліхачов висипає муку для подальшого замішування тіста
Пекар-мукосій Лаврентій Ліхачов висипає муку для подальшого замішування тіста. Фото: Юлія Голокоз/Суспільне Миколаїв

Далі паски дістають з пічки та залишають на певний час для повного остигання. Після того, як паски охололи, їх змащують глазур'ю та прикрашають.

Паска – душу люди вкладають у неї. Тут йде рецептура друга. Більше вона збагачена цукром, маргарином, родзинками.

Також на хлібозаводі виготовляють рулети та пироги з маком та повидлом.

"Будемо розхитувати тісто. Зараз усі візьмемо качалочки та будемо розкатувати його. І розмазувати мак, робити рулети з ободками. Зараз людина одна буде це робити, будемо працювати", — каже бригадирка змінної дільниці Лілія.

Пекарі розкатують тісто для пирогів та рулетів
Пекарі розкатують тісто для пирогів та рулетів. Фото: Юлія Голокоз/Суспільне Миколаїв

Директорка хлібзаводу Галина Лебедєва розповідає, у бригаді працюють вісім людей, серед яких є мукосій, тістоміс, пекарі та формувальники.

"У нас чотири види пасочок – це 600-грамові, 400-грамові, 250-грамові та 100-грамові. Ціна відповідна, але найбільше у нас має попит – це 250-грамові пасочки, тому я на них і зупинюся по ціновій політиці. Якщо у 2023 році ціна була на неї 37 гривень, то в цьому всього 38", — розповідає Лебєдєва.

Директорка хлібзаводу Галина Лебедєва на фоні готових пасок
Директорка хлібзаводу Галина Лебедєва на фоні готових пасок. Фото: Юлія Голокоз/Суспільне Миколаїв

Під час випікання мають витримати технологію, каже директорка.

"Процес вже завершальний, де ми їх прикрашаємо. Це найголовніше, тому що покупці купують, дивлячись на пасочку. Таким чином вона має бути смачна і красива", — каже директорка.

Також жінка показала кондитерський цех заводу.

Тут теж виготовляють паски, але більш, я говорю, ексклюзивні. Тут є наповнювачі: шоколадні, фруктові, є прикраси різні. Пасочка вагою кілограм 100 грамів коштує у нас 165-175 гривень.

Цьогоріч планують виготовити приблизно сім тисяч пасок, розповідає директорка хлібозаводу Галина Лебедєва.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок