"Назаробляли": що задекларували керівники найбільших теплопостачальних підприємств Миколаєва

"Назаробляли": що задекларували керівники найбільших теплопостачальних підприємств Миколаєва

Керівники миколаївських теплопостачальних підприємств
Дмитро Мирошниченко і Микола Логвінов. Колаж Суспільне Миколаїв/Getty Images

ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" та ПрАТ "Миколаївська ТЕЦ" — найбільші теплопостачальні підприємства Миколаєва. Декілька тисяч доларів готівкою, автомобілі та земельні ділянки задекларували разом з родинами керівники компаній Микола Логвінов та Дмитро Мирошниченко за 2023 рік.

Після перерви через повномасштабне вторгнення, українські чиновники та посадовці знов зобов’язані подавати декларації про доходи. Кореспонденти Суспільного вирішили перевірити, що ж задекларували посадовці Миколаєва та області.

1 мільйон 436 тисяч та 2 мільйони 103 тисячі гривень. Такі зарплати задекларували за 2023 рік керівники найбільших миколаївських теплопостачальних підприємств. Відповідні документи розміщені на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Директор ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" Микола Логвінов: долари готівкою, машини, земельна ділянка

"Назаробляли": що задекларували керівники найбільших теплопостачальних підприємств Миколаєва
Директор ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" Микола Логвінов. Колаж Суспільне Миколаїв/Getty Images (ілюстративні фото)

Доходи та заощадження

Директор ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" Микола Логвінов заповнив декларацію за 2023 рік 27 березня 2024-го. А четвертого квітня подав виправлений документ. За цей тиждень у декларації зменшилась сума доларів США, що посадовець зберігає готівкою — з 21 тисячі 500 до 11 тисяч 500 і з’явився рахунок у банку "Восток" на 425 тисяч 576 гривень. Решта інформації не змінилася.

Заробітна плата директора "Миколаївоблтеплоенерго" за 2023 рік склала 1 мільйон 436 тисяч 910 гривень (за 2022 Микола Логвінов отримав 817 тисяч 200 гривень, тобто за рік додалося майже 620 тисяч). Також посадовець отримав 13 тисяч 908 гривень як орендну плату від фермерського господарства "Лотос".

Дружина Миколи Логвінова володіє 100 відсотками акцій ТОВ "Агро Ленд Голд", вартість цього активу не вказана. Як і місце роботи Діани Касабян, лише її зарплата за 2023 рік — 740 тисяч 767 гривень. Також у декларації вказано, що дружина Миколи Логвінова зберігає готівкою 15 000 доларів США.

Нерухомість та автомобілі

Микола Логвінов володіє житловим будинком у Миколаєві площею 176,7 метра квадратних, придбаним у 2013 році за 250 тисяч гривень; з 2020 року має земельну ділянку площею 71 тисяча 813 метрів квадратних у селі Новопетрівське Миколаївського району, вартість не вказана.

З 2018 року дружина Миколи Логвінова Діана Касабян володіє автомобілем Toyota Camry вартістю 770 тисяч гривень. У квітні 2023 року керівник "Миколаївоблтеплоенерго" придбав автомобіль Toyota Prado за 1 мільйон 700 тисяч гривень.

Голова правління ПрАТ "Миколаївська теплоелектроцентраль" Дмитро Мирошниченко: садовий будинок та земля на Донеччині, автомобіль та готівка

"Назаробляли": що задекларували керівники найбільших теплопостачальних підприємств Миколаєва
Голова правління Приватного акціонерного товариства "Миколаївська теплоелектроцентраль" Дмитро Мирошниченко. Колаж Суспільне Миколаїв/Getty Images (ілюстративні фото)

Доходи та заощадження

Дмитро Мирошниченко, голова правління Приватного акціонерного товариства "Миколаївська теплоелектроцентраль" — так вказано на сайті підприємства та Facebook-сторінці. У декларації Дмитро Мирошниченко написав, що обіймає посаду депутата Маріупольської районної ради.

У розділі "доходи" зазначена зарплата за 2023 рік у ТОВ "НАФТОГАЗ БІОЕНЕРГІЯ-А" — 40 тисяч 200 гривень, а також 2 мільйони 103 тисячі 697 гривень — у ПрАТ "Миколаївська ТЕЦ". Ще 24 тисячі гривень Дмитро Мирошниченко отримав як соціальну виплату від Департаменту праці та соцзахисту Миколаївської міськради.

Дмитро Мирошниченко зазначив у декларації, що зберігає готівкою 820 тисяч гривень.

Нерухомість та автомобілі

Як місце реєстрації та постійного проживання вказане тимчасово окуповане російською федерацією місто Маріуполь, де дружині Дмитра Мирошниченка Оксані належить квартира площею 61,7 метра квадратних. Житло придбане у 2015 році за 136 тисяч гривень. Посадовець володіє садовим будинком та земельною ділянкою у селі Приморське Кальміуського району Донеччини.

Дмитрові Мирошниченку належить автомобіль Nissan, придбаний у 2012 році — ціна не вказана. Замість вказаного у декларації за 2022 рік автомобіля Lincoln, у 2023 зафіксовано дохід від відчуження рухомого майна у сумі 520 тисяч гривень.

Згідно із Законом України "Про запобігання корупції", щорічні декларації мають подавати посадовці, державні службовці та особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Декларацію потрібно подавати до 31 березня включно року, наступного за звітним. 4 березня 2022 року Верховна Рада ухвалила закон про відтермінування обов’язкової подачі декларацій на період воєнного стану. 12 жовтня 2023 року набули чинності зміни до законів, що відновили декларування.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок