Антон Табунщик став головою Миколаївської обласної ради

Антон Табунщик став головою Миколаївської обласної ради

Табунщик під час засідання
Голова Миколаївської облради Антон Табунщик. Антон Табунщик

Антона Табунщика 25 квітня обрано головою Миколаївської облради. З березня 2023 року посадовець виконував обов'язки голови.

Про призначення Табунщика на посаду повідомили на сайті облради.

За призначення Антона Табунщика таємно проголосували депутати Миколаївської обласної ради під час позачергового засідання. На сесії були присутні 43 депутати. 39 проголосували "за", ще четверо "проти".

Що відомо про Антона Табунщика

  • 16 березня 2023 року у Миколаєві відбулась позачергова сесія обласної ради VIII скликання. Тоді депутати звільнили Ганну Замазєєву з посади голови облради та обрали нового першого заступника. Ним став Антон Табунщик.
  • Антон Табунщик закінчив Миколаївську державну аграрну академію за спеціальністю "Облік і аудит" та здобув кваліфікацію економіста з бухгалтерського обліку та фінансів. Понад 15 років працював у фінансових установах, сім із яких — на керівних посадах.
  • З 2020 року — депутат Миколаївської обласної ради VIII скликання від партії "Слуга народу", секретар постійної комісії з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності. Також обіймав посаду начальника відділу бюджету та аналізу обласних програм в Миколаївській обласній раді.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок