Котельні для альтернативного опалення лікарень передали Миколаєву

Котельні для альтернативного опалення лікарень передали Миколаєву

Котельні для альтернативного опалення лікарень передали Миколаєву
Одна з блочно-модульних котелень, які передали "Миколаївоблтеплоенерго". Квітень 2023 року. Фото: "Миколаївоблтеплоенерго"

Миколаївське теплопостачальне підприємство 18 квітня 2023 року отримало від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) три блочно-модульні котельні: дві потужністю 350 кВт та одну — 500 кВт. Їх використовуватимуть як резервне джерело теплопостачання для медичних закладів Миколаєва.

Про це розповів Микола Логвінов директор ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".

За словами Миколи Логвінова, лікарні міста опалюються централізовано, але якщо виникнуть проблеми з газом, то обладнання функціонуватиме як альтернативне джерело теплопостачання. Вони працюють на різних видах твердого палива: на дровах, вугіллі, брикетах.

"Ми замовляли нове обладнання для конкретних медзакладів Миколаєва. Одна блочно-модульна котельня буде встановлена в Пологовому будинку №3", дві — на території Миколаївської міської лікарні №1. На випадок кризи, надзвичайних ситуацій, як то відсутність газу, ми зможемо забезпечити опалення цих об’єктів", — сказав Микола Логвінов.

Встановлювати нове обладнання вартістю більш як 11 млн грн, повідомив Логвінов, будуть у рамках підготовки до наступного опалювального сезону.

Читайте також

Оптимізація комунальних медзакладів: у Миколаєві розглядають можливість створення медичних об'єднань

На Миколаївщині триває кампанія декларування доходів за 2022 рік

Електронний рецепт. Який алгоритм отримання ліків діє в миколаївських аптеках

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок