Завершення опалювального сезону. Як нараховують субсидії на Миколаївщині

Завершення опалювального сезону. Як нараховують субсидії на Миколаївщині

Завершення опалювального сезону. Як нараховують субсидії на Миколаївщині
. Фото: Суспільне

Нарахування субсидій на опалювальний сезон регламентовано нормативними документами, тобто не залежить від того, коли місцеві ради прийняли рішення про початок опалювального сезону чи про його завершення. Субсидія на опалювальний період нараховується з 16 жовтня по 15 квітня, і не переглядається.

Про це в ефірі Українського радіо розповіла начальниця головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області Олена Сичугова.

"Субсидія вже нарахована за березень. Ми підготуємо зараз виплаті документи. На початку квітня відбудеться фінансування. Люди отримають повний обсяг нарахованої субсидії за березень і відповідно частинку, яка ще на квітень буде припадати, вони отримають у травні. Субсидії платять за попередній місяць. У квітні субсидії отримають за березень", — розповіла Олена Сичугова.

За словами Сичугової, з першого травня іде вже обрахунок на неопалювальний сезон. Виплати призначатимуться автоматично для тих людей, які вже отримували субсидію.

"Просто пройде обрахунок. Якщо не змінилися в людей відомості, тобто вони не зверталися, нічого не повідомляли про зміни у своєму майновому стані чи в складі сім'ї, — автоматично відбувається нарахування вже на неопалювальний сезон", — пояснила Олена Сичугова.

Читайте також

У Миколаєві поновлюють електронну чергу на оформлення ID-картки та закордонного паспорта

Додаткові стипендії. У Миколаєві розширили програму з підтримки волонтерів

Як відновити втрачені документи: розповідає миколаївська юристка

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок