У Миколаївській міськраді назвали дату відкриття для відвідувачів дитячого містечка "Казка"

У Миколаївській міськраді назвали дату відкриття для відвідувачів дитячого містечка "Казка"

У Миколаївській міськраді назвали дату відкриття для відвідувачів дитячого містечка "Казка"
Вхід до дитячого містечка "Казка". Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

У Миколаєві з першого квітня 2023 року планують відкрити для відвідувачів дитяче містечко "Казка". Станом на 16 березня триває процес реорганізації установи.

Про це під час брифінгу сказав начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Юрій Любаров.

"Відкриється "Казка" просто як парк міський, або з атракціонами — це вже ми будемо знати наприкінці березня. Тому що зараз працюють над тим, щоб в рамках законодавства дати можливість підприємцю працювати на цій території", — розповів Юрій Любаров.

У Миколаївській міськраді назвали дату відкриття для відвідувачів дитячого містечка "Казка"
Дитяче містечко "Казка" без відвідувачів, січень 2023 року. Фото: Ігор Горбатенко/Суспільне

За словами Юрія Любарова, станом на 16 березня триває процес реорганізації бюджетної установи "Казка" шляхом приєднання її до Миколаївського міського палацу культури та урочистих подій.

Що відомо

  • Дитяче містечко "Казка" у Миколаєві було відкрито 19 травня 1982 року.
  • 1 березня 2021 року міська рада опублікувала результати конкурсу з благоустрою дитячого містечка "Казка". Переможцем став директор ТОВ "Атракціон-Інвест" Олександр Скрипін. З ним підписали контракт на п'ять років.
  • 17 березня 2021 року територію "Казки" почали готувати для встановлення атракціонів.
  • Дитяче містечко "Казка" на реконструкцію зачинили 1 травня 2021 року. 1 березня Миколаївський міська рада оголосила переможця конкурсу на відбір суб'єктів господарювання для здійснення підприємницької діяльності на території дитячого містечка. Ним став Олександр Скрипін — фізична особа підприємець ФОП "Скрипін А. А.". Після почались роботи. Декілька разів переносилось відкриття.
  • У Миколаєві суд визнав недійсним договір про передачу в користування приватному підприємцю території дитячого містечка "Казка". З двох вимог прокурора суд задовольнив одну — відмовив у визнані недійсними результати конкурсу.
  • Депутати Миколаївської міської ради на п'ятнадцятій сесії 22 листопада підтримали рішення про реорганізацію культурно-ігрового комплексу дитяче містечко "Казка". Бюджетну установу планують приєднати до Миколаївського міського палацу культури та урочистих подій.

Читайте також

Сили оборони змусили російські війська відтягнули вогневі позиції з частини Кінбурнської коси

У Миколаєві посилили контроль над гуманітарною та благодійною допомогою

"Другі по замінованості в Миколаївській області". У Шевченківській громаді протягом 10 днів підірвалися п'ять жителів

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок